Filtruj według

Cena

Cena

  • 171,00 zł - 172,00 zł

Kolor

Kolor

Butelki antykolkowe

Coraz częściej wielu rodziców zastanawia się, w jaki sposób zredukować powstanie kolki u dziecka. Jest to dla każdego malucha dość bolesna sytuacja, dlatego dorośli powinni wiedzieć, w jaki sposób można temu zapobiec. Wysokiej jakości butelki antykolkowe Bardzo dobrym rozwiązaniem, za pomocą którego można zminimalizować ryzyko powstania kolki u małego dziecka jest z pewnością podawanie pokarmu przez specjalną butelkę. Doskonałym wyborem są butelki dla niemowląt antykolkowe, za pomocą których nasz maluszek nie będzie bardzo cierpiał. W ofercie posiadamy wiele modeli, serdecznie zapraszamy do zakupu.

Jest 1 produkt.

Aktywne filtry

Współczesne mamy mają świadomość tego, jak ważne dla rozwoju dziecka i jego zdrowia jest karmienie piersią. Niestety z różnych powodów czasami naturalne karmienie nie wiedzie się. Pojawia się potrzeba wprowadzenia mleka modyfikowanego. Butelki dla niemowląt antykolkowe to akcesoria, które sprawdzą się w każdym domu, w którym jest maluch. Nasze butelki antykolkowe to produkty najwyższej jakości, polecane przez pediatrów oraz położne. Stawiamy na marki, które są uznane na całym świecie, wciąż rozwijają się i wprowadzają nowe rozwiązania.

Najlepsza butelka antykolkowa

Czym są antykolkowe butelki? To nowoczesne butelki wykonane ze szkła lub innych materiałów, które mają tak zaprojektowany smoczek, że zniwelowane jest połykanie przez dziecko powietrza podczas spożywania mleczka. Dzięki temu zmniejsza się ryzyko pojawienia się kolki. Antykolkowa butelka to najlepszy wybór wtedy, gdy maluch jest karmiony mlekiem modyfikowanym. Warto pamiętać również o tym, że mamy karmiące piersią, mogą odciągać mleko i przechowywać je w butelkach w lodówce na przykład wtedy, gdy wracają do aktywności zawodowej. Dlatego właśnie butelki antykolkowe warto mieć zawsze w domu. Poręczne, wygodne w użytkowaniu, łatwe do czyszczenia i utrzymania w higienie, butelki antykolkowe z naszego sklepu zachwycają też designem. W końcu wszystko to co, co dedykowane dla najmłodszych, powinno wzbudzać zachwyt i radość. Ładna butelka dla maluszka to jeden z podstawowych elementów wyposażenia wyprawki, który warto kupić jeszcze przed narodzeniem się dziecka.

Brak produktów