Filtruj według

Marka

Marka

Kolor

Kolor

Kaski

Oferujemy kaski dziecięce renomowanych firm. Przykładowo w naszym sklepie zakupią państwo kask dla dziecka Banwood, czy kask dziecięcy marki Janod. Są to produkty o wysokiej jakości, które gwarantują maksymalne możliwe bezpieczeństwo waszych pociech podczas uprawiania sportów. To kaski, które niezbędne są na rower, rolki, czy hulajnogę. Są one skutecznym i niezbędnym zabezpieczeniem podczas niebezpiecznego wypadku, które ustrzec może przed wieloma niebezpiecznymi skutkami uderzenia w głowę. Nasza oferta to różnorodne kaski, które sprawdzą się dla dzieci w różnym wieku. Są to produkty dobre zarówno dla chłopców, jak i dziewcząt, uwagi na ciekawy design oraz bogata kolorystykę.

Jest 7 produktów.

Sortuj według:

Aktywne filtry

Każdy rodzic robi wszystko, aby zapewnić bezpieczeństwo swojemu dziecku. Jest to jedno z podstawowych zadań, przed jakimi stawiane są matki i ojcowie. W chwili, gdy dziecko uczy się jeździć na rowerze, niezbędnymi akcesoriami, w jakie należy młodego kierowcę wyposażyć, są ochraniacze oraz kask dziecięcy.

Kask kaskowi nierówny

Kask to najistotniejszy element stroju ochronnego podczas nauki jazdy na rowerze. Choć nakolanniki i ochraniacze na łokcie uchronią dziecko przed bólem, tak kask osłoni głowę przy upadku, zabezpieczając pociechę przed niebezpiecznymi konsekwencjami związanymi z obrażeniami głowy. Stąd kask dla dziecka to nie jest coś, na czym warto oszczędzać, ani traktować jako zbędny czy nieistotny zakup.

Jaki kask wybrać?

Kask ochronny dla dzieci powinien składać się z materiałów o wysokiej jakości, zapewniając bezpieczeństwo, ale i komfort noszenia. Należy się również upewnić, że posiada wszelkie niezbędne atesty i certyfikaty określające wysoką jakość wykonania kasku. Wszystkie tanie modele nieposiadające tych dokumentów nie powinny być w ogóle brane pod uwagę. Źle wykonane, nie zapewniają najmniejszego bezpieczeństwa, a służyć mogą tylko jako estetyczny dodatek. Dobry kask rowerowy dla dziewczynki lub chłopca poza ulubionym kolorem malca, powinien spełniać jeszcze kilka wymagań. Niska waga i sprawny system wentylacji to niektóre z nich. Poza tym należy upewnić się, że kask posiada system regulacji, dzięki któremu można idealnie dopasować go do kształtu głowy dziecka. Kask rowerowy dziecięcy musi spełniać, na pierwszy rzut oka, nieco wygórowane wymagania. Chodzi tu jednak o zdrowie i bezpieczeństwo dzieci, o które trzeba dbać z należytą dokładnością.
Brak produktów