Środki czystości

Delikatny organizm niemowlęcia jest niezwykle wrażliwy na wpływ wszystkich substancji w jego otoczeniu. Dlatego na zdrowie dziecka wpływają nie tylko kosmetyki nakładane bezpośrednio na skórę, ale również domowe środki czystości. Bardzo istotne jest, by były to skuteczne, a przy tym całkowicie naturalne preparaty, zwłaszcza w przypadku takich produktów, jak płyn do mycia butelek i smoczków. Znajdujące się w naszej ofercie atestowane produkty ekologiczne to między innymi płyn do mycia akcesoriów dziecięcych, płyny do czyszczenia powierzchni w domu czy łazienki.

Zanieczyszczone powietrze, wszelkiego rodzaju wirusy, grzyby i roztocza niekorzystnie wpływają na zdrowie i bezpieczeństwo dzieci, dlatego oprócz zakupu środków czystości warto zaopatrzyć się w oczyszczacz powietrza biolife, który już od pierwszego użycia poprawi jakość powietrza w domu. Tego rodzaju produkty świetnie sprawdzają się przy małych dzieciach, pomagają pozbyć się niebezpiecznych alergenów i dodatkowo jonizują otoczenie wokół dziecka. W walce z kurzem i brudem z pewnością pomoże tego rodzaju produkt, który w połączeniu z  innymi środkami sprawdzi się w każdym domu.

Jest 10 produktów.

Sortuj według:

Aktywne filtry

Przy małym dziecku bardzo ważne jest utrzymanie porządku w jego najbliższym otoczeniu. Równie istotna jest dbałość o czystość w zabawkach i akcesoriach dziecięcych. Wybór odpowiednich środków czystości wcale nie jest takim łatwym zadaniem. Attitude środki czystości Delikatny organizm dziecka jest bardzo wrażliwy na różnego rodzaju środki chemiczne. Dlatego rodzice powinni zwrócić uwagę, by używać płynów, których skład jest przyjazny dla dziecięcego organizmu. Szczególną wagę należy przywiązywać do czyszczenia zwłaszcza tych przedmiotów, z którymi maluch ma bezpośredni kontakt. W tej kategorii mogą Państwo znaleźć między innymi płyn do mycia butelek i smoczków, płyn do mycia zabawek czy też płyn do mycia akcesoriów dziecięcych. Są to produkty o różnym zastosowaniu, łączy je jednak jedno: delikatność, naturalny i przyjazny dla malucha skład oraz wysoka skuteczność. Czystość w całym domu Oczywiście, specjaliści zgodnie twierdzą, że utrzymywanie wokół dziecka sterylnych warunków może przynieść więcej szkody, niż pożytku. Jednak trzeba zadbać o to, by otoczenie, zwłaszcza najmłodszych dzieci, było higieniczne i czyste. Najwięcej uwagi trzeba przywiązywać do tego, by akcesoria, z którymi dziecko ma bezpośredni kontakt, były pielęgnowane w odpowiedni sposób. Przykładowo, płyn do mycia smoczków i butelek musi cechować się doskonałym składem, bowiem przy jego pomocy pielęgnuje się przedmioty, które maluch wkłada do buzi. Podsumowując, nie wszyscy rodzice przywiązują uwagę do tego, czym pielęgnują przedmioty dziecka i bezpośrednie otoczenie malucha. Tymczasem stosowanie naturalnych środków może mieć ogromny wpływ na bezpieczeństwo i zdrowie malca.
Brak produktów