Filtruj według

Cena

Cena

  • 29,00 zł - 30,00 zł

Kolor

Kolor

Miseczki bambusowe

Nietłukące się naczynia do karmienia dzieci, to idealne rozwiązanie dla rodziców. Miseczki bambusowe Internetowy sklep DlaDzidzi prezentuje bogaty asortyment nietłukących się naczyń dla dzieci. Na szczególną uwagę zasługują piękne kolorowe miseczki w kilku wymiarach, wyprodukowane z włókien naturalnych bambusa i kukurydzy. Miseczki są nietoksyczne, lekkie i pięknie ozdobione. Są bardzo łatwe do utrzymania w czystości, nie zmieniają smaku potraw i są przyjazne środowisku. Są także odporne i wytrzymałe na różne urazy mechaniczne. Polecamy

Każdy rodzic pragnie, aby jego dziecko rozwijało się w zdrowy i bezpieczny sposób. Bardzo pomocne okażą się miseczki bambusowe, które dzięki swoim właściwościom bardzo korzystnie wpływają nie tylko na zdrowie dziecka, ale i całej planety. Są wykonane z biodegradowalnego materiału, w pełni poddanemu recyklingowi. Dzięki temu, podczas spożywania posiłku do ust malucha nie dostają się szkodliwe substancje w postaci ftalanów czy mikroplastiku. Ponadto, tego rodzaju produkt może służyć dziecku przez lata i towarzyszyć mu w przyszłości, na przykład podczas biwaku czy kempingu. 

Jest 1 produkt.

Aktywne filtry

Wybór pierwszych naczyń dla dzieci to dla rodziców nie lada wyzwanie. Kiedy maluch podejmuje próby samodzielnego jedzenia, w odstawkę powinny pójść naczynia, które mogą ulec uszkodzeniu. Dlatego doskonałym rozwiązaniem będą miseczki bambusowe dla dzieci, które charakteryzują się ponadprzeciętną wytrzymałością, a także bardzo łatwo utrzymać je w czystości, co dla rodziców małych dzieci powinno być bardzo ważne. Jakie powinny być miseczki dla dzieci? Wybierając miseczki dla malucha, koniecznie trzeba wziąć pod uwagę fakt, że z pewnością nieraz wylądują one na podłodze czy też zostaną rzucone z niemałą siłą. Dlatego miska bambus jest doskonałym rozwiązaniem, ponieważ jest ona praktycznie nie do zniszczenia. Podczas zakupu należy zwrócić uwagę na to, czy wybrane miseczki bambusowe dla dzieci przeznaczone są do kontaktu z żywnością oraz posiadają wszelkie niezbędne atesty. Dlatego też warto wybierać wyłącznie produkty pochodzące od uznanych producentów, cieszących się renomą na rynku produktów dziecięcych. Miska bambusowa dla malucha – nie tylko praktyczna Tym, to z pewnością ucieszy rodziców i ich dzieci jest fakt, że proponowane przez nas miseczki bambusowe są nie tylko praktyczne i funkcjonalne, ale także przede wszystkim - ładne i estetyczne. Mogą one stać się prawdziwą ozdobą, która na pewno zachęci malucha do jedzenia podsuwanych mu posiłków. Delikatne, dziecięce wzornictwo i pastelowa kolorystyka sprawiają, że bambusowe miski dla dzieci przyciągają uwagę, a także cieszą oko każdego estety.