Filtruj według

Marka

Marka

Kolor

Kolor

Smoczki ortodontyczne

Smoczki ortodontyczne dla dzieci i niemowląt to szczególna kategoria produktów w naszym sklepie. Są to bardzo dobre pod względem jakości smoczki, które wykonane są z bezpiecznych dla dzieci materiałów, takich jak silikon, czy kauczuk. W asortymencie sklepu znajdą Państwo dla swojej pociechy odpowiedni smoczek ortodontyczny, który sprzyjać będzie odpowiedniemu rozwojowi jamy ustnej. Pomoże on zaspokoić naturalny odruch ssania, nie wywołując przy tym wad zgryzu. Tego typu produkty są bardzo przydatne szczególnie przy usypianiu maluchów.

Naturalna czynność ssania towarzyszy każdemu dziecku już w brzuchu mamy. Zaspokajanie tej potrzeby nie mija wraz z przyjściem na świat. Wtedy, nieocenionym produktem stają się smoczki. Te z rodzaju ortodontycznych dodatkowo wspierają jamę ustną dziecka, pomagając mu nie tylko zaspokoić odruch ssania, ale dzięki swoim specjalnym kształtom uspokajają niemowlaka i przynoszą ulgę w chwilach bólu. Dbają o prawidłowy rozwój dziąseł i uzębienia, a wszystkie tego rodzaju produkty są niezwykle łatwe w czyszczeniu.

Jest 3 produktów.

Sortuj według:

Aktywne filtry

Niezależnie od tego, jaką opinię posiadają rodzice na temat smoczków dziecięcych, jest to gadżet, po który prędzej czy później sięga praktycznie każdy. Smoczek ortodontyczny dla noworodka to doskonały sposób na uspokojenie malucha, ukołysanie go do snu czy też zaspokojenie naturalnego odruchu ssania. Smoczki ortodontyczne, jakie mogą Państwo znaleźć w tej kategorii, pochodzą wyłącznie od uznanych producentów i są dla maluchów całkowicie bezpieczne. Smoczki ortodontyczne opinie Jeśli chodzi o smoczek ortodontyczny dla noworodka, jest to produkt, który nie tylko pomaga maluchowi się uspokoić, ale także dba o odpowiedni i zrównoważony rozwój jego jamy ustnej. Nawet przy dłuższym stosowaniu nie powoduje on żadnych wad zgryzu, co sprawia, że jest polecany przez specjalistów. Smoczek ortodontyczny cieszy się więc coraz większą popularnością wśród rodziców, którzy obserwują jego niepodważalną skuteczność. Jaki smoczek ortodontyczny wybrać? Każdy niemowlak ma swoje własne preferencje, jeśli chodzi o kształt smoczka. To, co przypadnie do gustu jednemu maluchowi, niekoniecznie musi spodobać się drugiemu. Czasem wybór smoczka odbywa się metodą prób i błędów, aż nie trafi się na model idealny. To, co dla rodziców jest szczególnie ważne to fakt, że wszystkie oferowane przez nas smoczki posiadają niezbędne atesty, co czyni je produktami zupełnie bezpiecznymi. Przy wyborze smoczka warto zwrócić uwagę na kategorię wiekową, do jakiej jest on przypisany. Niektóre z modeli można stosować u dzieci już od pierwszego dnia życia.
Brak produktów