Hamaki i huśtawki dla dorosłych

Hamaki amazonas to hamaki produkowane na wzór oryginalnych, tradycyjnych brazylijskich hamaków.  Produkowane są z brazylijskiej bawełny, pochodzącej z recyklingu. Hamak amazonas charakteryzuje wysoka jakość wykonania produktu. Materiał, z którego wykonany jest każdy hamak jest bardzo wytrzymały, a zarazem lekki. Można więc bezpiecznie się na nim relaksować, nie tylko w pojedynkę. Dzięki temu zaś, że hamak amazonas jest lekki, można łatwo zabierać go w podróż, na pikniki. Poręczna torba, w którą jest pakowany hamak, nie będzie dodatkowym obciążeniem. Amazonas hamaki mają bardzo jaskrawe, energetyczne kolory.

Oprócz dużej dostępności kolorowych hamaków, warto również skorzystać z oferty naszego sklepu na huśtawki dla dorosłych. Tego rodzaju niezwykle wygodne materiałowe, bujające fotele sprawdzą się zarówno w domowym zaciszu, jak i na wakacjach. Forma huśtawki sprawi, że osoba korzystająca z delikatnego i przyjemnego bujania szybko się odpręży i zrelaksuje. Ponadto, tego rodzaju produkty bardzo łatwo zawiesić w różnych miejscach, a całość jest wykonana zawsze z miłych w dotyku i odpornych na warunki atmosferyczne materiałów.

Jest 31 produktów.

Sortuj według:

Aktywne filtry

Kto powiedział, że wypoczynek zawsze musi kojarzyć się z leniwym wylegiwaniem się na plaży? Hamak, to prosty sposób na urozmaicenie każdego, błogiego lenistwa. Stworzone przez markę Amazonas hamaki, to nie tylko gwarancja relaksu, ale też... maksymalny funkcjonalizm. Hamak rodem z Brazylii Każdy dostępny w naszej ofercie i sygnowany marką Amazonas hamak, to produkt wykonany w 100 procentach z bawełny brazylijskiej. Dzięki temu osoby, które z niego korzystają, mogą poczuć się w nim tak, jak gdyby wylegiwały się tuż obok plaży Copacabana. Co więcej, produkuje się je wyłącznie na wzór oryginalnych, tamtejszych hamaków, co jeszcze bardziej podkreśla ich wyjątkowość. Komfortowy wypoczynek we dwoje? Wszystkie dostępne w naszej ofercie hamaki Amazonas, charakteryzują się małym ciężarem, łatwością w transporcie i bardzo dużą wytrzymałością. Mało kto wie, że każdy hamak Amazonas, umożliwia wypoczynek nawet dwóm osobom jednocześnie. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu innowacyjnych wiązań, za pomocą których można szybko i stabilnie przymocować go do dowolnego obiektu. Istotną zaletą naszych hamaków, jest też ich bogactwo kolorystyczne. Przykładem jest wielobarwny hamak Amazonas koala, który - dodatkowo - jest wyposażony w wygodny, drewniany stojak o podwyższonej trwałości i wytrzymałości. Podsumowanie Hamaki dostępne w naszej ofercie, to produkty trwałe, bezpieczne i - rzecz jasna - oryginalne. Dzięki ich niebagatelnej trwałości, z powodzeniem można z nich korzystać w trakcie kilku kolejnych wakacji.
Brak produktów