Wiersze

Kompletując biblioteczkę dla maluszka, warto pamiętać o poezji. Dzieci uwielbiają wszelkiego typu wierszyki i rymowanki. Chętnie ich słuchają, a ulubionych fragmentów szybko uczą się na pamięć. W naszym sklepie rodzice znajdą najpiękniejsze wydania polskiej poezji dziecięcej - to między innymi wiersze dla dzieci Julian Tuwim, w tym słynny wiersz Zosia Samosia. Książeczki stymulują rozwój dziecka, pobudzając wyobraźnię i poszerzając zakres słownictwa. Zabawne rymowanki wywołują uśmiech i są pretekstem do rozmowy o otaczającej rzeczywistości. Ich czytanie to doskonały sposób na połączenie nauki i zabawy.

Walory edukacyjne książeczek dla dzieci są powszechnie znane i stosowane przez rodziców i opiekunów. Ponadto, wszelkiego rodzaju poezja dla najmłodszych wpływa nie tylko na kondycję umysłową maluchów, ale jest także świetną rozrywką. Publikacje tego rodzaju są tworzone dla dzieci w każdym wieku, dlatego też warto zapoznać się z ofertą tej kategorii i wybrać śmieszne, rymowane opowiadania dla maluchów. Natomiast różne wiersze dla 10 latka i będą wspaniałą okazją do przypomnienia klasycznych utworów – dorośli mogą ponownie spotkać Lenia Jana Brzechwy lub Słonia Trąbalskiego Juliana Tuwima, a najmłodsi poznają klasyczne rymowanki polskiej literatury. Ponadto, tego rodzaju książeczki, w tym także popularne wiersze dla 10 latków mogą okazać się wspaniałym pomysłem na prezent z okazji urodzin lub Świąt. Wspólne czytanie zbliża i sprawia wszystkim miłośnikom literatury mnóstwo frajdy! Życzymy miłej lektury po udanych zakupach.

Jest 9 produktów.

Sortuj według:

Aktywne filtry

Julian Tuwim był, obok Jana Brzechwy, niekwestionowanym mistrzem w tworzeniu wierszy dla dzieci. Chyba każde pokolenie zna jego dzieła. Czas, żeby i Państwa dziecko je poznało. Dzięki nam dostępność do tych wierszy jest teraz prostsza. Ćwiczmy razem język Wiersze - nie tylko Brzechwy, czy Tuwima - są wspaniałym sposobem na ćwiczenie wymowy. Warto zadbać o to wcześniej, by w przyszłości uniknąć wizyty u lekarza. Nasza oferta jest specjalnie do tego przygotowana. Wierszyki ćwiczące języki czyli rymowanki logopedyczne dla dzieci dostępne w naszym sklepie, z pewnością pomogą Państwa dziecku w codziennym kształceniu wymowy. W bardzo wesoły sposób będziecie mogli podziwiać, jak maluch robi postępy, mając przy tym świetną zabawę. Ćwicząc język, Państwa dziecko będzie miało jednocześnie okazję nauczyć się szybciej czytać. Polskie rymowanki Chyba nikt na świecie nie wie lepiej od nas - Polaków, jak rymować w wielkim stylu. Zbiór "Wiersze dla dzieci Julian Tuwim", jest tego świetnym przykładem. Autor z dedykacją dla najmłodszych pokazuje w nich, jak wesoło można bawić się słowami. Tym samym może pochwalić się również Jan Brzechwa. Wiersz entliczek pentliczek zna chyba każdy. Kupując zbiór wierszy jednego z tych autorów swoim dzieciom, nie tylko po raz kolejny zadbają Państwo o ich trening wymowy, ale również zapewnicie im dużo uśmiechu. Na pewno sami również przeniesiecie się na chwilę do czasów swojego dzieciństwa, czytając razem ze swoimi dziećmi utwory takie, jak np. wiersz Zosia Samosia. Życzymy miłej lektury po udanych zakupach.
Brak produktów