Filtruj według

Kolor

Kolor

Bajki na dobranoc

Czytanie przed snem to doskonała okazja, spędzić czas z dzieckiem, jednocześnie dbając o jego rozwój emocjonalny. Bajki na dobranoc pomogą mu się wyciszyć i zrozumieć doświadczane uczucia. W naszej ofercie rodzice znajdą książeczki dla dzieci w różnym wieku - bogate w ilustracje, angażujące malucha książeczki dla niemowląt, ciekawe opowieści dla przedszkolaków i wciągające historie dla starszych dzieci. Oferowane przez nas dziecięce książeczki to połączenie stymulującej wyobraźnię opowieści i dopracowanej, miłej dla dziecięcego oka ilustracji.

Każde dziecko uwielbia słuchać najrozmaitszych opowieści, w których dzielni książęta przeżywają liczne przygody, a w finale otrzymują rękę prześlicznej królewny. Te i inne historie przedstawione w kolorowych książkach świetnie sprawdzą się jako bajka do spania i staną się nieodłącznym elementem wieczornego rytuału zasypiania. Bogate ilustracje, klasyczne baśnie czytane przez rodzica sprawią, że sen nadejdzie szybko, a wraz z nim odpoczynek i ukojenie.

Jest 1 produkt.

Sortuj według:

Aktywne filtry

Na literaturę nigdy nie jest za wcześnie. Już książeczki dla rocznego dziecka wspierają rozwój maluszka, pobudzają jego umysł, stymulują zmysły. Książeczki dla dzieci to obowiązkowy punkt biblioteczki w domu, w którym mieszka słodka pociecha. Wspólne czytanie z dzieckiem to chwile bliskości, które są tak potrzebne do budowania więzi. Jest to najlepszy sposób na wyciszenie, relaks, uspokojenie się tuż przed snem. Książeczka sensoryczna Książeczki dla niemowląt, które są polecane przez specjalistów od rozwoju dzieci to bez wątpienia książeczki interaktywne i sensoryczne. Są pięknie wydane, pobudzają wyobraźnię dziecka i stymulują jego zmysły, a także przyciągają uwagę. Ich kolory, faktury, które dziecko może poznawać poprzez dotyk, to odpowiednia dla maluszka ilość bodźców, które nie powodują zmęczenia układu nerwowego, a pobudzają do rozwoju. Nasze piękne książeczki dla rocznego dziecka, interaktywne i sensoryczne to również doskonały pomysł na pierwszy prezent dla maluszka. Wydane z dbałością o wszelkie detale i szczegóły, stanowią wspaniały przykład literatury dedykowanej dla najmłodszych. Uczą, bawią, pokazują pozytywne wzorce. Czas wspólnie spędzony przy książeczce to najlepsza okazja do zabawy w zaciszu domowego ogniska. Książeczki będą też doskonałe do miejsc takich jak żłobki, przedszkola oraz kluby malucha. Domowa biblioteczka z naszymi tytułami będzie prawdziwą skarbnicą mądrej literatury dziecięcej, która nigdy się nie nudzi. Misja rozwijania zamiłowania do czytelnictwa u najmłodszych z taką biblioteczką pójdzie jak z płatka.
Brak produktów