Filtruj według

Kolor

Kolor

Zaopiekuj się mną

Holly Webb Biedna Mała Luna to książeczka przeznaczona dla dzieci od trzeciego roku życia. Jest to doskonała propozycja do robienia pierwszych postępów w czytaniu. Książka opowiada historię małego, porzuconego pieska, który ostatecznie odnajduje dom oraz rodzinę. "Biedna mała Luna" nauczy każdego malucha nie tylko czytania ale także empatii oraz zrozumienia dla zwierząt. Książeczka autorstwa Holly Webb przeznaczona jest zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek. Może być ona czytana także przez rodziców.

Seria publikacji opowiadających przeróżne historie zwierząt oparta jest na autentycznych wydarzeniach. Dzięki temu książka zaopiekuj się mną jest niezwykle barwna, a jej fabuła pomaga dzieciom w odczuwaniu empatii. Nasz sklep oferuje cała gamę książeczek z tego cyklu. Przygody sympatycznych zwierzaków przeznaczone są dla wszystkich małych czytelników, którym nie obca jest wrażliwość, delikatność i miłość do czworonożnych przyjaciół.

Jest 1 produkt.

Sortuj według:

Aktywne filtry

Holly Webb Biedna mała Luna i inne książeczki autorki to pozycje, które powinny znaleźć się w niejednej domowej biblioteczce. W skład całej serii wchodzi wiele fantastycznych książeczek - a co ważne, ich cena jest naprawdę korzystna i nie rujnuje domowego budżetu. O zwierzętach Holly Webb w swoich książkach porusza tematykę zwierząt i dzieci, które dają im dom, opiekę i miłość. Każda z książek to osobna historia pełna ciepła, wzruszających przygód i niepowtarzalnych bohaterów. Warto podsuwać dzieciom książeczki Holly Webb z tego względu, że ich czytanie może być wspaniałą lekcją empatii, opieki nad zwierzętami oraz przyjaźni, która przetrwa wszystko. Lektura pokazuje dzieciom, że nie wolno być obojętnym na krzywdę słabszych od siebie stworzeń, które mogą odwdzięczyć się ogromną porcją miłości i bezwarunkowym oddaniem. Dla każdego dziecka Książeczki Holly Webb nadają się zarówno dla chłopców, jak i dla dziewczynek. Mogą być czytane już z maluchami w wieku przedszkolnym. Z pewnością spodobają się małym wielbicielom różnego rodzaju zwierząt oraz wrażliwym dzieciom. Warto pokazać maluchowi książeczki z tej serii, chociażby ze względu na ich niezaprzeczalną wartość edukacyjną. Dodatkowo, mogą one stanowić fantastyczny pretekst do rodzinnego spędzania czasu, a po zakończonym czytaniu - do rzeczowej, kształcącej dyskusji. Podsumowując, książeczki z tej serii bez wątpienia podbiją serce niejednego dziecka i z pewnością z czasem zajmą honorowe miejsce w domowej biblioteczce na półce z ulubionymi książkami.
Brak produktów