Filtruj według

Cena

Cena

  • 144,00 zł - 145,00 zł

Kolor

Kolor

Jest 1 produkt.

Aktywne filtry

Znalezienie odpowiedniego prezentu to niełatwe zadanie. Trzeba brać pod uwagę okoliczności, zainteresowania, wiek i wiele innych czynników. Ciężko znaleźć taki podarunek, który sprawdziłby się dla każdego i każdy byłby z niego zadowolony. Nie jest to jednak niemożliwe. Jednym z takich prezentów idealnych, które warto wziąć pod uwagę, jest fotoksiążka.

Dlaczego warto wybrać fotoksiążkę

Książka foto zyskuje sobie coraz większą popularność, a to za sprawą swojej uniwersalności. Sprawdzi się jako podarunek dla osoby w każdym wieku, niezależnie od zainteresowań, nieważne czy jest to ślub, urodziny czy święta. Zdjęcia i filmy to od lat świetne pamiątki, skrupulatnie zbierane przez prawie każdego, a zdjęcia w formie książki nadadzą tym pamiątkom wyjątkowego charakteru. Każdy obdarowany takim prezentem momentalnie, po otworzeniu pierwszej strony i widoku pierwszych zdjęć, zanurzy się we wspaniałych wspomnieniach. Ten stan będzie powracał za każdym razem, gdy spojrzy na zdjęcia w książce. Sama książka stanie się natomiast kolejną pamiątką, przywołującą wspomnienie o osobie, która podarowała mu taki wspaniały prezent.

Jak stworzyć fotoksiążkę

Proces tworzenia takiej książki ze zdjęć jest niezwykle prosty. Kupujący musi wybrać wygląd i ilość zdjęć oraz wysłać wybrane przez siebie zdjęcia w odpowiednim formacie, by po pewnym czasie cieszyć się z otrzymanego produktu. Wygląd książki może być do pewnego stopnia spersonalizowany. Kształt, rozmiar, kolor, ale i nie tylko. To w połączeniu z wybranymi zdjęciami sprawi, że ksiazka ze zdjec będzie świetnym i niepowtarzalnym prezentem.
Brak produktów