Bujaki i leżaczki

Bujaki i leżaczki to produkty, które pokochają wasze dzieci. Wygodne i komfortowe, stanowią doskonałe miejsce na relaks. Nasza oferta zawiera między innymi popularny leżaczek bujaczek, który wykorzystać można zarówno do bujania dziecka i stymulowania go ruchowo, jak i do wypoczynku. Delikatne kołysanie sprawi, że ten leżaczek pomoże zasnąć nawet najbardziej opornemu na sen maluchowi. Dostępne w naszym sklepie leżaczki są produktami najlepszymi w swojej klasie. To produkty znanych oraz bardzo lubianych producentów, które zapewniają maksimum bezpieczeństwa.

Jest 47 produktów.

Aktywne filtry

Baby bjorn Soft Balance to cieszące się ogromną popularnością, polecane nawet przez fizjoterapeutów leżaczki o unikalnej, ergonomicznej budowie. Dzięki specjalnej konstrukcji, niemowlę może kołysać się samo, wymachując rączkami i nóżkami. To niezwykła przyjemność dla malucha - poczuć, że ma kontrolę nad własną zabawą. Dodatkowo, tę funkcję doceni każdy rodzic, który wie, że niekiedy maleństwo naprawdę trudno odłożyć choćby na chwilę, by udać się w spokoju do toalety. Dzięki leżaczkowi Babybjorn, jest to możliwe.

Tutaj mogą Państwo zakupić poszycie Babybjorn, pozwalające uchronić leżaczek przed uszkodzeniami lub zmienić jego wygląd. Dostępne są różne odcienie, od ciemnego antracytu, poprzez granat, aż po beż czy antyczny róż. Wersja kolorystyczna jest w pełni uzależniona od preferencji.

Poszycie do leżaczka Babybjorn można dopasować do własnych preferencji, a także zmieniać je w zależności od nastroju. Każde oferowane dla leżaczków Babybjorn poszycie zostało wykonane z wysokiej jakości, przyjemnych w dotyku materiałów. Aby uprzyjemnić dziecku zabawę w leżaczku, można zakupić specjalny, dostosowany do budowy tego konkretnego produktu pałąk z kolorowymi zabawkami. To niezwykła przyjemność dla malucha, który w pierwszych miesiącach życia może przyglądać się kolorowym kształtom, aby stopniowo podejmować coraz bardziej skoordynowane próby chwytania ich. 

Leżaczek jest niezwykle lekki i łatwo się go przenosi - dzięki czemu może towarzyszyć maluchowi również poza domem. Wygodny pokrowiec chroni przed zabrudzeniami.