Filtruj według

Kolor

Kolor

Drewniane zawieszki do smoczka

Bardzo popularnym akcesorium dziecięcym jest drewniana zawieszka do smoczka. Coraz więcej rodziców decyduje się na taki zakup, ponieważ dzięki temu łatwiej jest znaleźć smoczek, a także doskonale się prezentuje taki dodatek. Wysokiej jakości zawieszka na smoczek W naszym sklepie posiadamy wiele różnorodnych modeli zawieszek na smoczek, które wykonane są z najwyższej jakości materiałów. W ofercie są modele zarówno przeznaczone dla dziewczynek, jak również nieco odmienne kolory zawieszek dla chłopców.

Drewniane zawieszki do smoczka są nie tylko popularne, ale również bardzo praktyczne. Prezentowane w tej kategorii produkty z pewnością znajdą wielu miłośników wśród rodziców i ich pociech. Zostały wykonane z wytrzymałych i bezpiecznych dla dziecka materiałów, a kolorowe, obracane elementy na długo zaciekawią każdego malucha. Taka zawieszka do smoczka drewniana będzie także miłym upominkiem z okazji narodzin lub innych uroczystości.

Jest 2 produktów.

Sortuj według:

Aktywne filtry

Każdy rodzic wie, jak uciążliwe mogą być wieczne poszukiwania smoczka. To drobiazg, który łatwo zgubić w domu lub na spacerze. Równocześnie maluch bardzo denerwuje się, jeśli nie dostanie smoczka dokładnie wtedy, kiedy go potrzebuje. W dopilnowaniu smoczka pomoże drewniana zawieszka do smoczka. Zawsze na miejscu Zawieszka do smoczka drewniana ma przede wszystkim utrzymywać smoczek na właściwym miejscu. Z jednej strony zawieszki mocuje się sam smoczek, a drugą stronę przymocowuje się do ubranka. Dzięki temu zawsze dokładnie wiadomo, gdzie jest smoczek. Nie trzeba przejmować się tym, że upadnie on w piasek lub na podłogę, a dziecko weźmie zabrudzony przedmiot do buzi. Elodie details zawieszka do smoczka dopilnuje, by nie wypadł on z wózka albo rowerka. Zabezpieczy go przed zgubieniem, więc rodzice i maluch będą mogli w spokoju cieszyć się wspólnym czasem na spacerze. Estetyczne rozwiązanie Designerska zawieszka do smoczka elodie details jest gadżetem estetycznym i praktycznym równocześnie. Może przytrzymać smoczek we właściwym miejscu i równocześnie cieszyć oko. Taka zawieszka drewniana do smoczka jest jak rodzaj niemowlęcej biżuterii. Uzupełnia ubranie, podkreśla styl i sprawia, że maluch się wyróżnia. Zawieszki warto traktować po prostu jak element dziecięcej garderoby. Można dobierać je pod kolor ubranka, wózka, torby albo termoopakowania do butelki. Czasami są one sprzedawane w zestawie z gustowną apaszką. Wtedy tworzą zestaw, który doskonale nadaje się na prezent dla młodych rodziców.
Brak produktów