Drewniane zawieszki do smoczka

Bardzo popularnym akcesorium dziecięcym jest drewniana zawieszka do smoczka. Coraz więcej rodziców decyduje się na taki zakup, ponieważ dzięki temu łatwiej jest znaleźć smoczek, a także doskonale się prezentuje taki dodatek. Wysokiej jakości zawieszka na smoczek W naszym sklepie posiadamy wiele różnorodnych modeli zawieszek na smoczek, które wykonane są z najwyższej jakości materiałów. W ofercie są modele zarówno przeznaczone dla dziewczynek, jak również nieco odmienne kolory zawieszek dla chłopców.

Drewniane zawieszki do smoczka są nie tylko popularne, ale również bardzo praktyczne. Prezentowane w tej kategorii produkty z pewnością znajdą wielu miłośników wśród rodziców i ich pociech. Zostały wykonane z wytrzymałych i bezpiecznych dla dziecka materiałów, a kolorowe, obracane elementy na długo zaciekawią każdego malucha. Taka zawieszka do smoczka drewniana będzie także miłym upominkiem z okazji narodzin lub innych uroczystości.

Jest 18 produktów.

Aktywne filtry

Każdy rodzic wie, jak uciążliwe mogą być wieczne poszukiwania smoczka. To drobiazg, który łatwo zgubić w domu lub na spacerze. Równocześnie maluch bardzo denerwuje się, jeśli nie dostanie smoczka dokładnie wtedy, kiedy go potrzebuje. W dopilnowaniu smoczka pomoże drewniana zawieszka do smoczka. Zawsze na miejscu Zawieszka do smoczka drewniana ma przede wszystkim utrzymywać smoczek na właściwym miejscu. Z jednej strony zawieszki mocuje się sam smoczek, a drugą stronę przymocowuje się do ubranka. Dzięki temu zawsze dokładnie wiadomo, gdzie jest smoczek. Nie trzeba przejmować się tym, że upadnie on w piasek lub na podłogę, a dziecko weźmie zabrudzony przedmiot do buzi. Elodie details zawieszka do smoczka dopilnuje, by nie wypadł on z wózka albo rowerka. Zabezpieczy go przed zgubieniem, więc rodzice i maluch będą mogli w spokoju cieszyć się wspólnym czasem na spacerze. Estetyczne rozwiązanie Designerska zawieszka do smoczka elodie details jest gadżetem estetycznym i praktycznym równocześnie. Może przytrzymać smoczek we właściwym miejscu i równocześnie cieszyć oko. Taka zawieszka drewniana do smoczka jest jak rodzaj niemowlęcej biżuterii. Uzupełnia ubranie, podkreśla styl i sprawia, że maluch się wyróżnia. Zawieszki warto traktować po prostu jak element dziecięcej garderoby. Można dobierać je pod kolor ubranka, wózka, torby albo termoopakowania do butelki. Czasami są one sprzedawane w zestawie z gustowną apaszką. Wtedy tworzą zestaw, który doskonale nadaje się na prezent dla młodych rodziców.
Brak produktów