Filtruj według

Kolor

Kolor

Miseczki z melaminy

Naczynia z melaminy dla dzieci doceni rodzic każdego malucha. Są nie tylko praktyczne, ale przede wszystkim bezpieczne. Nawet jeśli maluch wpadnie na pomysł zrzucenia naczynia dla dzieci z melaminy na podłogę - nie ma ryzyka, że to się roztrzaska i skrzywdzi dziecko. Melamina jest materiałem neutralnym dla żywności, szczegółowo przebadanym, nie wpływającym na smak potraw. W naszym sklepie oferujemy melamina naczynia dla dzieci różnego typu: talerze, miseczki, kubki, tace - w szerokiej gamie kolorów i wzorów.

Nasze miski z melaminy oraz inne naczynia z tej kategorii przypadną do gustu wszystkim rodzicom, którzy cenią sobie bezpieczeństwo i jakość wykonania. Oprócz tego, że miseczki z melaminy mają szereg właściwości, które pomagają dziecku w nauce samodzielnego jedzenia, są także niezwykle estetyczne i kolorowe. Podczas spożywania posiłku maluch może zaobserwować różne urocze zwierzątka na dnie, a oczekiwanie na „odkrycie” całego obrazka może okazać się świetną zabawą i nauką w jednym. Dzięki temu, codzienne jedzenie obiadku nie będzie nudne i monotonne.

Jest 1 produkt.

Sortuj według:

Aktywne filtry

Naczynia z melaminy dla dzieci to rewelacyjny produkt dla każdego malucha. Również dla rodziców, którzy coraz bardziej doceniają jego zalety. Dlaczego? Ponieważ, naczynia dla dzieci z melaminy są niemal niezniszczalne. Materiał do zadań specjalnych Melamina to tworzywo syntetyczne odznaczające się dużą wytrzymałością i odpornością na uderzenia. Naczynia nie wpływają na smak jedzenia i nie mają na nie negatywnego wpływu. Jedynym ograniczeniem jest używanie ich w mikrofali oraz podawanie z bardzo gorącymi potrawami, co może sprawić, że naczynie najzwyczajniej się zacznie topić. Melamina naczynia dla dzieci Melamina to wymarzony materiał na naczynia dla dzieci. W naszej ofercie można wybrać zastawę spośród ogromnej gamy kształtów, kolorów i ciekawych wzorów, sprawiających, że jedzenie będzie sprawiało maluchom jeszcze większą przyjemność. Naczynia z wesołymi zwierzątkami lub postaciami bajek sprawią, że na twarzy naszych dzieci pojawi się uśmiech. A jeśli, padnie pomysł rzucania miseczkami, możemy być spokojni – naczynie nie zbije się i nie zrobi nikomu krzywdy. Koniec ze stresem. Koniec ze zbitą porcelaną, ciągłym nadzorem podczas każdego posiłku i problemów z nauką samodzielnego jedzenia. Teraz istnieje możliwość dania dzieciom większej swobody i mniejszych zmartwień rodziców. Naczynia z melaminy dla dzieci pozwolą cieszyć się każdą chwilą spędzoną wspólnie z naszym maluchem, a największe, najbardziej niebezpieczne i kosztowne związane z posiłkami problemy mogą odejść w niepamięć.
Brak produktów