Filtruj według

Marka

Marka

Kolor

Kolor

Piniaty

Piniaty, czyli kule wypełnione słodyczami mimo, że pochodzą z latynoskich krajów cieszą się coraz to większa polarnością wśród Polaków. Jest to z pewnością ciekawe urozmaicenie urodzin dziecka czy kinder balu. Wybieraj spośród wielu propozycji! W sklepie dladzidzi.pl znajdziesz ponad 20 różnych piniat takich jak piniata serce, piniata dla dziewczynek, piniata dla chłopca, słońce, jednorożec, syrenka. Możesz zakupić również piniaty Meri Meri w kształcie cyfr 0, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 lub 9. W ofercie znajdziesz takie produkty w mniejszych i większych rozmiarach.

Przyjęcie urodzinowe, bal karnawałowy, a także imprezy tematyczne oprócz smacznego jedzenia czy muzyki powinny posiadać także różne dodatkowe atrakcje, które uprzyjemnią czas. Kolorowa piniata dla dziewczynki w kształcie serduszka lub jednorożca będzie świetnym rozrywką podczas świętowania. Aby dostać się do słodkiej zawartości, wystarczy pociągnąć na sznurek i patrzeć jak łakocie lądują wprost w ręce innych gości. W naszym sklepie dostępne są różne piniaty dla dziewczynek i chłopców – z pewnością każdy znajdzie dla siebie odpowiedni model.

Jest 3 produktów.

Sortuj według:

Aktywne filtry

Od kilku lat piniaty dla dzieci biją rekordy popularności. Wcześniej nie były w Polsce zbyt dobrze znane, ale teraz są one obowiązkowe na większości imprez dziecięcych. Piniatami mogą bawić się już przedszkolaki, ale z całą pewnością spodobają się też starszym dzieciom, a nawet dorosłym. Duża różnorodność Piniata to papierowa figura o różnym kształcie, która jest wypełniona cukierkami. Należy w nią uderzyć, by papier się rozerwał, a ze środka zabawki wyleciały słodycze. Jak łatwo się domyślić, stwarza to ogromne możliwości dla producentów. Piniata dla chłopców zwykle różni się od piniaty dla dziewczynek, bo różne tematy przewodnie rządzą na ich uroczystościach. Bez względu na płeć, w naszym sklepie można znaleźć model piniaty, który dopasuje się do stylu uroczystości i ją uświetni. Przed zakupem warto sprawdzić wielkość wybranej piniaty i zastanowić się nad metodą jej przywieszenia. Zestaw do montażu zazwyczaj jest dołączany do zabawki. Samodzielnie trzeba ją jedynie zamontować we właściwym miejscu i na odpowiedniej wysokości. Piniata musi wisieć na tyle nisko, by można było ją zniszczyć. Piniata serce Są też pewne ponadczasowe modele, które mogą przypaść do gustu każdemu. Piniata w kształcie serca doskonale sprawdzi się na wieczorze panieńskim, rocznicy ślubu i weselu. Wcale nie jest to gadżet zarezerwowany na urodziny małej dziewczynki. Być może nie jest to najlepsza piniata dla chłopca, ale z całą pewnością również on będzie miał przyjemność z jej zniszczenia i dostania się do ukrytych w środku słodyczy.
Brak produktów