Miseczki silikonowe

Kiedy zapada decyzja o samodzielnym jedzeniu przez dziecko, należy zaopatrzyć się w niezbędne naczynia dla dziecka. To nie tylko talerzyk i miseczka, ale również sztućce, które powinny być bezpieczne dla malucha. Zestawy dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej i kuszą ciekawymi wzorami. Jednak równie istotny jest trwały i bezpieczny materiał. Naczynia dla niemowlaka muszą bowiem posiadać niezbędne atesty i certyfikaty, które są niezbędnym potwierdzeniem bezpiecznego użytkowania. Nauka jedzenia to nie tylko doskonała zabawa, ale również niezbędny proces w etapie edukacji malucha.

Lekkie i mięciutkie miseczki silikonowe to absolutny must have w każdej kuchni. Dzięki nim, nauka samodzielnego jedzenia będzie o wiele przyjemniejsza i łatwiejsza. Zostały wykonane z elastycznego materiału, a wiele z modeli posiada w zestawie również funkcjonalną przyssawkę, która świetnie przylega do powierzchni i zapobiega przesuwaniu naczynia przez dziecko. Ponadto, nasze silikonowe miseczki idealnie sprawdzą się w podróży, gdy trzeba nakarmić malucha – można je łatwo schować bez obawy o stłuczenie.

Jest 8 produktów.

Sortuj według:

Aktywne filtry

Każdy rodzic z niecierpliwością czeka na ten moment w życiu dziecka, kiedy to rozpocznie się rozszerzanie jego diety. Współcześnie poszerzanie diety malucha bardzo często prowadzone jest zgodnie z filozofią BLW. Nietłukące i bezpieczne naczynia dla niemowlaka to rzeczy, które sprawdzą się doskonale już w pierwszych miesiącach życia dziecka, kiedy zaczyna ono swoją przygodę ze stałymi posiłkami. Naczynia dla dziecka - miseczka dla dzieci i inne przydatne akcesoria Czym wyróżniają się miseczki dla dzieci, talerzyki oraz kubki, które dedykowane są dla najmłodszych? Te rzeczy zostały zaprojektowane i stworzone z materiałów, które są bezpieczne, takich jak melamina lub silikon. Nie tłuką się nawet po spotkaniu z podłogą. Łatwo utrzymać je w czystości. Najważniejsze jest jednak to, że miseczki dla dzieci, kubki oraz pozostałe elementy zastawy stołowej, są wygodne w użytkowaniu przez najmłodszych. Maluch z powodzeniem może chwycić je w dłoń, ponieważ są lekkie, dopasowane do rączki dziecka. Wyróżnia je piękny design. Miseczka niewysypka oraz inne elementy zastawy stołowej dla malucha rozwijają u dzieci poczucie estetyki od najmłodszych lat. Taka zastawa to piękny pomysł na pierwszy prezent dla malucha oraz jego rodziców. Sprawdzi się doskonale nie tylko w domu, ale również w żłobku, przedszkolu oraz klubie malucha. Na szczególną uwagę zasługuje miseczka niewysypka, wykonana z silikonu, która wyposażona jest w specjalną przyssawkę, która bezpiecznie utrzymuje ją na stole. Z tymi naczyniami rozszerzanie diety dziecka o pokarmy stałe będzie prawdziwą przygodą.
Brak produktów