Filtruj według

Marka

Marka

Kolor

Kolor

Czytam sobie

Nauka czytania to dla dziecka duże wyzwanie. Jak pomóc mu zdobyć nową umiejętność i cieszyć się samodzielnie czytanymi lekturami? Najlepiej podsuwają ciekawe, dostosowane stopniem trudności książki. Idealną propozycją dla uczących się czytać maluchów będzie dostępna w naszym sklepie seria Już czytam sam. To inspirujące, zabawne historie, jak Baba Jaga na deskorolce czy Babula Babalunga, które sprawią, że dziecko chętnie będzie próbować swoich sił w samodzielnym składaniu wyrazów i odczytywaniu zdań. Wśród propozycji nie zabrakło także klasyki jak Już czytam sam Czerwony kapturek.

Książki i książeczki z serii czytam sobie to wspaniała zachęta do nauki samodzielnego czytania. Charakteryzują się dużą różnorodnością, zawierają bardzo mądre historie, a fabuła każdej z nich jest niezwykle ciekawa i przyciąga uwagę najmłodszych. Maluch może odnaleźć tutaj niesamowite opowieści o różnych sławnych odkrywcach i naukowcach, w innych książkach poznaje zasady bezpieczeństwa, uczy się pokonywać codzienne trudności i powoli poznaje czym jest niezależność. Nie może zabraknąć tutaj również klasycznych bajek –  dzieci już od najmłodszych lat poznają niezwykłe przygody Czerwonego Kapturka czy Kopciuszka.

Jest 3 produktów.

Sortuj według:

Aktywne filtry

Nauka czytania to rzecz czasochłonna. Dzieci często nie chcą tego robić, bo dla nich wszystko wydaje się być ciekawsze od siedzenia przy książce. Po co ma patrzeć na kartki papieru wypełnione nieznanymi jeszcze dla niego znakami, kiedy gdzieś tam leży ich ulubiona zabawka. Co zrobić, by zachęcić nasze dziecko do czytania? Odpowiedź jest prosta. Znaleźć taką czytankę, która w pełni je zainteresuje, dzięki czemu później samo od siebie będzie chciało czytać kolejne pozycje. Coś na początek W naszym sklepie znajdą Państwo wiele książeczek, które z pewnością zainteresują Wasze dzieci i zachęcą do czytania. Wśród nich są takie pozycje, jak "Baba jaga na deskorolce", "Babula babalunga", "Rekin nudojad", "ŚwiĄty Mikołaj" i wiele innych, które już samym tytułem przyciągną uwagę i wzbudzą ciekawość Waszego dziecka. Z chęcią zajrzą do środka, by dowiedzieć się czegoś o losach głównego bohatera, dzięki czemu, w wesoły sposób nauczą się literek. Po nauce czas na trening Kiedy już Wasze dziecko rozwinie w sobie pasję, jaką jest czytanie, warto zadbać o to, by ją pielęgnowało. Skoro jest ono z literkami za pan brat i z chęcią sięga po kolejną książkę, zachęcamy do zakupu książki "Już czytam sam Czerwony kapturek" lub innych znanych baśni, takich jak "Kopciuszek", czy "Kot w butach". Wszyscy doskonale znamy te historie i wiemy, że losy bohaterów w nich przedstawione powinny zainteresować również kolejne, młode pokolenie. Dzięki temu mamy pewność, że dziecko trenuje czytanie, jednocześnie rozwijając swoją wyobraźnię.
Brak produktów