Osłony i pokrowce do fotelika

Czy wiesz, że o fotelik samochodowy dziecka też możesz zadbać? Do jego zabezpieczenia służy specjalny pokrowiec do fotelika. Jego zadaniem jest ochrona tapicerki fotelika przed zabrudzeniami i ułatwienie utrzymania jej w czystości. Higiena jest najważniejsza! Pokrowiec na fotel dla dziecka to wygodne rozwiązanie, które umożliwi Ci częste pranie fotelika. Zapomnij o czyszczeniu go ściereczką. Daj sobie spokój z czekaniem aż wyschnie. Po prostu ściągnij z fotelika pokrowiec i wrzuć go do pralki. Zdziwisz się jakie to proste!

Pokrowiec na fotelik samochodowy to jedno z akcesoriów, które bez wątpienia przyda się wszystkim młodym rodzicom. Taka uniwersalna i praktyczna osłonka zapewni maluchowi ochronę przed promieniowaniami UV, będzie chronić przed wiatrem lub deszczem w chłodniejsze dni. Przenoszenie dziecka nie będzie już czasochłonne, a dzięki naszemu produktowi Wasza pociecha będzie bezpieczna podczas transportu – nie spadnie jej włosy z głowy, a ona z pewnością pozostanie sucha i odpowiednio zabezpieczona.

Jest 4 produktów.

Sortuj według:

Aktywne filtry

Pokrowiec do fotelika samochodowego to gadżet, o którego istnieniu wielu rodziców nie ma pojęcia. Tymczasem jest to coś, co może bardzo się przydać. To akcesorium, które zabezpieczy fotelik przed zabrudzeniami i plamami. To coś, co po prostu trzeba mieć, żeby móc zapomnieć o kłopotach związanych z praniem fotelika. Dopasowany do fotelika Pokrowiec na fotel dla dziecka powinien być dopasowany do jego wymiarów. Oznacza to, że osłona powinna dobrze przylegać do fotela. Nie może więc być za mała lub zbyt duża. W takim przypadku może ona brzydko się podwijać albo spadać z fotela. Najlepiej jest kupić dedykowany pokrowiec do fotelika, którego producent wymienia modele pasujących fotelików i nosideł lub wybrać uniwersalny pokrowiec na fotel samochodowy dla dzieci. W tym drugim wypadku bardzo ważne jest sprawdzenie pojedynczych wymiarów pokrowca oraz porównanie ich z posiadanym fotelikiem. Dopasowana do auta Oferujemy wiele różnych pokrowców. Osłona na fotel dla dzieci powinna być dopasowana do auta, by dobrze w nim wyglądała. Skoro w naszej ofercie można znaleźć wiele różnych wzorów i wersji kolorystycznych, to odszukanie najlepszej propozycji nie powinno przysporzyć nikomu kłopotów. Tak duży wybór oznacza, że znalezienie właściwego wariantu to pestka. Warto też pamiętać, że do jednego fotelika może się przydać nawet kilka pokrowców. Dzięki temu, gdy jeden z nich będzie w praniu, drugi będzie mógł zabezpieczać fotelik przed zabrudzeniami wynikającymi z użytkowania oraz plamami, które mogą się pojawić, gdy z fotela korzysta dziecko.
Brak produktów