Pojemniki na mokre chusteczki

Nawilżane chusteczki do mycia i pielęgnacji skóry maluszka przydają się zarówno w domu, jak i na spacerach czy w podróży. Ich stosowanie pozwala na szybkie i higieniczne oczyszczenie skóry z pozostałości po jedzeniu, a także wytarcie pupki dziecka. Do ich przenoszenia najlepiej wybrać praktyczny pojemnik na mokre chusteczki ze szczelnym, łatwym w użyciu zamknięciem. Solidnie wykonane pudełko na mokre chusteczki zagwarantuje mamie możliwość ich użycia w każdych okolicznościach, bez obawy o wysychanie chusteczek.

Pojemnik na chusteczki mokre pozwala szybko i bezproblemowo wyciągnąć odpowiednią ich ilość. Tego rodzaju produkt świetnie nadaje się także do chusteczek suchych. Ten uniwersalny produkt można zabrać ze sobą w podróż lub na spacer, a każdy rodzic będzie przygotowany na wszelkie niespodzianki swojego maluszka. Ponadto, pojemnik idealnie sprawdza się także w kuchni i łazience – czyszczenie powierzchni przy małym dziecku to codzienna rutyna w każdym domu. Nasze pudełeczko z pewnością będzie praktycznym uzupełnieniem innych akcesoriów.

Jest 8 produktów.

Sortuj według:

Aktywne filtry

Gdy w domu pojawia się maluszek, pojawia się również potrzeba zakupienia różnych ciekawych i funkcjonalnych akcesoriów, które sprawdzają się w czasie pielęgnowania najmłodszego członka rodziny. Pojemnik na chusteczki mokre to jedna z takich rzeczy. Etui na mokre chusteczki pozwala nie tylko w atrakcyjny wizualnie sposób wyeksponować akcesoria do pielęgnacji pupy niemowlaka, ale też chroni je przed wysychaniem. Sprawdzi się w domu, na spacerze i w podróży. Wygodne i funkcjonalne pudełko na mokre chusteczki Trudno wyobrazić sobie dom z bobasem na pokładzie, w którym zabrakłoby mokrych chusteczek do pielęgnacji pupy niemowlaka. Takie chusteczki są niezwykle przydatne, pozwalają na łagodną pielęgnację oraz zachowanie higieny w każdej sytuacji. Pojemnik na mokre chusteczki sprawdza się doskonale jako etui, w którym będziemy przechowywać je podczas spacerów, podróży lub też po prostu w domu. Niewielkie przenośne etui na mokre chusteczki zmieści się do torby dla mamy, zabezpieczając ją przed ewentualnym zawilgoceniem od chusteczek. Skip hop pojemnik na mokre chusteczki to rzecz funkcjonalna, wykonana estetycznie i z dbałością o wszelkie szczegóły i detale. Pudełko można myć, dzięki czemu łatwo utrzymać je w czystości. Można włożyć do niego nawet duże opakowanie chusteczek, które zabezpieczone w taki sposób, dłużej zachowa odpowiednią wilgotność. Taki pojemnik na chusteczki to rzecz, która będzie ładnie prezentować się na komodzie lub przewijaku dla niemowlaka, wprowadzając odpowiednią organizację tego miejsca.
Brak produktów