Filtruj według

Kolor

Kolor

Ekspresy do mleka

Jak szybko przygotować mleko dla maluszka? Wygodnym rozwiązaniem, które docenią wszyscy młodzi rodzice, jest ekspres do mleka Beaba. Urządzenie szybko rozmiesza i podgrzeje mleko do właściwej temperatury - wystarczy chwila i jedzenie można podać domagającemu się karmienia niemowlakowi. Nasz sklep oferuje profesjonalny ekspres do mleka modyfikowanego Beaba posiadający wszystkie niezbędne atesty. Sprzęt to obowiązkowy element wyprawki każdej mamy, która chce karmić butelką. Jeśli chodzi o ekspres do mleka modyfikowanego opinie mówią jasno: Beaba to niekwestionowany lider na rynku.

Ekspres do mleka modyfikowanego marki Beaba pozwoli w bardzo szybkim czasie przygotować posiłek dla Twojego dziecka. Produkt został zaprojektowany i wykonany w taki sposób, aby każda mama mogła obsłużyć urządzenie jedną ręką. Ponadto, swoim kształtem przypomina ekspres do kawy, ale jest bardziej kompaktowy i ergonomiczny. Oprócz funkcji przygotowywania mleka nasz unikalny produkt sprawdza się również jako uniwersalny podgrzewacz do butelek i słoiczków. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą wyjątkowych ekspresów do mleka.

Jest 1 produkt.

Sortuj według:

Aktywne filtry

W życiu każdego dziecka przychodzi moment, w którym porzuca mleko naturalne na rzecz mleka modyfikowanego. Choć brzmi to groźnie, w rzeczywistości jest to mleko krowie, zmodyfikowane tak, aby było składem zbliżone do mleka naturalnego. Pomoc przy odpowiednim przygotowaniu takiego pokarmu zapewnia ekspres do mleka beaba.

Czym jest beaba?

Szeroka gama produktów marki beaba ekspres do mleka i wiele innych, to efekt przeszło stu lat pracy na rzecz ułatwienia życia rodzicom. Grono wykształconych naukowców i projektantów dba zarówno o funkcjonalność i użyteczność ekspresów, jak i o odpowiedni wygląd oraz rozmiar, tak, aby idealnie wkomponowały się w wystrój kuchni.

Dlaczego właśnie beaba ekspres?

Ekspres do mleka modyfikowanego beaba, ale i nie tylko, bo może posłużyć przy podgrzewaniu zarówno mleka modyfikowanego, jak i naturalnego czy w proszku, to jeden z najczęściej wybieranych urządzeń tego typu. I nic w tym dziwnego. Status lidera na rynku nie bierze się znikąd. Produkty beaba charakteryzują się wysoką jakością wykonania. W zależności od modelu umożliwiają wybór podgrzania napoju do jednej z kilku możliwych temperatur, sterylizację ekspresu dzięki funkcji podgrzania do 100°C, a samo korzystanie z nich jest niezwykle proste i intuicyjne. Co więcej, wystarczy do tego tylko jedna ręka.

Lider wśród rodziców

Warto wiedzieć, że opisujące ekspres do mleka modyfikowanego opinie użytkowników są zgodne: produkty firmy beaba zapewniają najwyższy standard, nie żądając przy tym wygórowanej ceny.
Brak produktów