Filtruj według

Marka

Marka

Kolor

Kolor

Podesty

Podest to niezastąpiony przedmiot w łazience, kiedy w domu jest małe dziecko. Bezpieczny, testowany i antypoślizgowy produkt doskonale pomaga dziecku dosięgnąć do umywalki, by swobodnie umyć ręce. To również doskonały pomocnik, kiedy dziecka zaczyna samodzielnie korzystać z toalety. Podest dla dzieci jest łatwy do utrzymania w czystości, wystarczy woda i zwykła ściereczka. Jest lekki, zatem łatwo przenosić go w inne miejsce. Produkt wykonany jest z polipropylenu, zatem nadaje się do ponownego przetworzenia.

Jest 4 produktów.

Sortuj według:

Aktywne filtry

Gdy w domu pojawia się dziecko, muszą znaleźć się w nim funkcjonalne elementy wyposażenia, dzięki którym maluchowi łatwiej będzie korzystać z domowej infrastruktury. Podest to właśnie jedna z takich rzeczy. Przyda się na przykład w łazience, kiedy maluszek zaczyna samodzielnie uczyć się myć ręce, zęby, a także korzystać z toalety. Podest antypoślizgowy dla dzieci, wykonany z dbałością o szczegóły i detale, utrzymany we wzornictwie, które podoba się najmłodszym, warto jak najszybciej wprowadzić do swojego domu. Wszystko po to, aby dziecko stawało się coraz bardziej samodzielne, dobrze radziło sobie w czynnościach samoobsługowych. 

Podest dla dzieci podest dziecięcy

Elementy wyposażenia domu, które dedykowane są dla dzieci, powinny być piękne i funkcjonalne. W naszej ofercie każdy znajdzie podest dwustopniowy dla dziecka, który będzie odpowiadał jego możliwościom finansowym. Oferujemy szeroki wybór podestów, które pochodzą od lubianych dziecięcy marek. W naszym portfolio znajdują się podesty i schodki dla chłopców, a także dla dziewczynek. Stonowana dziecięca kolorystyka, w połączeniu z minimalistycznym designem to coś, co wyróżnia nasze propozycje. Wszystkie podesty zostały wykonane z tworzyw, które są bezpieczne dla dziecka, posiadają wszelkie atesty dopuszczające je do użytku przez najmłodszych. Są łatwe w utrzymaniu czystości, antypoślizgowe, bezpieczne i wygodne. Maluszek z łatwością będzie przenosił swój podest z miejsca na miejsce, na przykład wtedy, gdy zechce korzystać z umywalki lub toalety.

Brak produktów