Gryzaki sensoryczne

Gryzienie to naturalna potrzeba małego dziecka - uspokaja, reguluje system nerwowy, wzmacnia poczucie bezpieczeństwa. W wyprawce każdego malucha powinien znaleźć się gryzak sensoryczny zaprojektowany z myślą o bezpieczeństwie dziecka i jego prawidłowym rozwoju. Dostępne w ofercie sklepu gryzaki sensoryczne wykonane zostały z atestowanych materiałów, wykonane z troską o każdy szczegół, wyposażone w tzw. powierzchnię sensoryczną. Gryzaki  sensorzcyne stymulują rozwój dziecka, jednocześnie pomagając w poradzeniu sobie z nadmiarem bodźców.

Wsparcie dziecka w rozwoju jest naturalną potrzebą rodziców. Gdy maluszek ząbkuje warto sięgnąć po gryzak sensoryczny. Tego rodzaju produkt uśmierzy ból i zrelaksuje dziecko. Dzięki swoim specjalnie wyprofilowanym kształtom gryzaczek przyciąga uwagę niemowlaka, pomaga mu w stymulacji zmysłów i kształtuje koordynację wzrokowo-ruchową. Zachęcamy do zapoznania się z dostępnymi w naszym sklepie gryzakami sensorycznymi i wybraniu modelu, który spełni potrzeby maluszka i będzie jednym z pierwszych towarzyszy zabaw.

Jest 5 produktów.

Sortuj według:

Aktywne filtry

Są takie zabawki i gadżety, bez których trudno wyobrazić sobie dzieciństwo. Gryzaki sensoryczne to jedna z tych rzeczy. Sprawdzają się doskonale wtedy, gdy maluszek zaczyna ząbkować. Na tym etapie jego rozwoju, gdy świat poznaje poprzez manipulowanie przedmiotami i wkładanie ich do buzi, gryzak sensoryczny jest jak znalazł. Gryzaki sensoryczne dla starszych dzieci Sensoryczny gryzak, jak sama nazwa wskazuje, wspiera rozwój zmysłów dziecka. Co więcej, dostarczając mu zróżnicowanych bodźców, przyciąga uwagę dziecka i zajmuje ją na dłużej. Jednocześnie jego rola polega również na tym, aby uśmierzać ból i dawać ukojenie w czasie nieprzyjemnego dla dziecka okresu ząbkowania. Gryzaki sensoryczne dedykowane dla starszych dzieci to natomiast zabawka wpływające pozytywnie na rozwój maluchów potrzebujący wsparcia w integrowaniu doznań zmysłowych. Gryzaki terapeutyczne będą stanowiły doskonałe narzędzie pracy dla psychologów, pedagogów oraz innych specjalistów, którzy wspierają rozwój dzieci. Sensoryczny gryzak to wspaniała alternatywa dla klasycznych zwykłych gryzaków. Dziecko z łatwością może chwycić je w swoją dłoń, rozwijając manipulację, małą motorykę, koordynację wzrokowo-ruchową. Zabawkę łatwo utrzymać w czystości i higienie, wystarczy umyć ją mydłem pod bieżącą wodą. Nasze gryzaki sensoryczne to doskonały przykład pięknego dziecięcego designu, który stymuluje rozwój dziecka. Wykonane są z dbałością o wszelkie detale i szczegóły, stanowiąc doskonały przykład dziecięcego wzornictwa na najwyższym poziomie.
Brak produktów