Filtruj według

Kolor

Kolor

Daszki do wózka

Najczęściej na spacer z małym dzieckiem młode mamy wybierają dobrą pogodę, ale czasami trzeba wyjść z dzieckiem nawet podczas deszczu, np. do lekarza. Z tego względu warto zaopatrzyć wózek spacerowy w odpowiedni daszek. Jak wybrać daszek do spacerówki Wózki spacerowe przeznaczone są dla dzieci, które samodzielnie już siedzą. Najczęściej są lekkie i składane, nie zawsze posiadają dodatkowe akcesoria. Nasz sklep oferuje wszystkim rodzicom różne modele daszków do spacerówek. Daszek do wózka powinien chronić dziecko przed słońcem, wiatrem i deszczem. Takie właśnie daszki znajdziecie Państwo w ofercie naszego sklepu.

Jest 1 produkt.

Sortuj według:

Aktywne filtry

Spacer to niezwykle uspokajająca i relaksująca aktywność. Nic więc dziwnego, że młodzi rodzice nie chcą z niej rezygnować, a nawet wprowadzić w nią swoje dzieci. Wykorzystują do tego różnego rodzaju wózki oraz osłaniający pociechy przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi daszek do wózka.

Odpowiedni daszek na deszcz i słońce

Dzieci jako istoty niezwykle delikatne, dużo gorzej znoszą deszcze i upały od dorosłych ludzi. Niestety zdarzają się, gdy maluszka trzeba gdzieś zabrać i wystawić go na nieprzyjemności. Nie oznacza to jednak, że nie ma możliwości zabezpieczenia go. Na takie sytuacje warto zaopatrzyć się w specjalny daszek przeciwsłoneczny do wózka, który uchroni pociechę przed promieniami słonecznymi i związanymi z nimi oparzeniami. W momencie, gdy na dworze szaleje ulewa, dobrze jest posiadać daszek do wózka przeciwdeszczowy. Taki daszek na wózek uchroni dziecko przed zimnym deszczem, który mógłby przynieść wciąż słabemu organizmowi nieprzyjemną chorobę. Warto mieć takie osłony zainstalowane w wózku. Niespodziewana ulewa może zaskoczyć każdego w środku popołudniowego spaceru, gdy dom jest daleko, a dziecko marznie pod natłokiem wody.

Niezbędne akcesorium

Daszek do spacerówki to istotny element wyposażenia pierwszego pojazdu każdego dziecka. Nie tylko zwiększa wygodę jazdy, ale też chroni malucha, a nie będzie to kłamstwem, jeśli ktoś powie, że są to dwie najważniejsze sprawy, o jakie powinien troszczyć się każdy rodzic. Stąd zaopatrzenie się w to akcesorium będzie niezwykle trafnym wyborem.
Brak produktów