Smoczki Herobility

Smoczki dla noworodka marki Herobility to produkty, które posiadają właściwości uspokajające. Są to smoczki, które wyprodukowano z materiałów bezpiecznych dla zdrowia dzieci, a jednocześnie w pełni komfortowych. Wybierając smoczek uspokajający tej marki stawiają Państwo na dobrą firmę, która przykłada wagę zarówno do bezpieczeństwa i komfortu najmłodszych, jak i do pięknego designu. Dlatego też wszystkie smoczki tej serii zaskoczą Państwa swoim niepowtarzalnym wyglądem. Z uwagi na mnóstwo wzorów oraz kolorów, każdy rodzic znajdzie smoczek idealnie dopasowany do swojego dziecka.

Uspokajające smoczki herobility zostały zaprojektowane w taki sposób, aby jak najlepiej dostosować się do delikatnej jamy ustnej noworodka. Do ich najważniejszych cech należy miękkość i symetryczny kształt. Smoczki są bardzo cienkie, przez co nie tworzą zbędnego nacisku na ząbki i dziąsła maluszka. Dzięki ortodontycznemu kształtowi produkt idealnie się dopasowuje i dba o prawidłowy wzrost ząbków. Ponadto, smoczki można bardzo łatwo sterylizować w kuchence mikrofalowej, a praktyczna osłonka ochroni przedmiot przed zabrudzeniami, gdy znajdzie się w torbie lub kieszeni.

Jest 1 produkt.

Sortuj według:

Aktywne filtry

Smoczek uspokajający to artykuł, który powinien znaleźć się w każdej noworodkowej wyprawce. Niektórym maluchom nie jest potrzebny, ale jest wiele dzieci, które bez niego nie mogą się wyciszyć i odpocząć. Taka sytuacja może działać źle zarówno na malucha, jak i na jego rodziców, którzy będą szukali przyczyny kiepskiego humoru niemowlęcia. Czasami rozwiązaniem problemu jest po prostu dostosowany smoczek dla dzieci, który zaspokoi naturalną potrzebę ssania dziecka i równocześnie nie zaburzy tego ważnego odruchu. Niepowtarzalny wygląd Nie ulega wątpliwości, że smoczki dla niemowląt od Herobility wyróżniają się designem. Mają one niebagatelny wygląd, który już na pierwszy rzut oka odróżnia je od produktów konkurencji. W związku z tym smoczki tej marki cieszą się rosnącym zainteresowaniem młodych rodziców. Są one dostępne w pięknych i intensywnych kolorach, które doskonale dopasują się do dziecięcej wyprawki. Jeśli nie lubisz zdecydowanych kolorów, możesz też postawić na klasyczną biel. Świetna jakość Smoczki dla noworodka muszą być bezpieczne. Właśnie dlatego Herobiity przykłada ogromną wagę do jakości swoich produktów. Stawia na najlepsze materiały i precyzyjne wykonanie. Dzięki temu może proponować maluszkom i ich rodzicom smoczki, z których można korzystać bez obaw. Smoczki dla niemowlaka muszą spełniać rygorystyczne wymogi, od których zależy to, czy w ogóle mogą być podane dziecku. Smoczki takie jak te od Herobility proponują maluchom i ich rodzicom jakość, która zachwyca i przekłada się na bezpieczeństwo użytkowania.
Brak produktów