Littlest Pet Shop

Littles Pet Shop to figurki słodkich zwierząt, które mają piękne, duże oczka. Zabawki te są bardzo popularne wśród dzieci. Tymi figurkami można się bawić do woli i na wiele sposobów. My Little Petshop mogą używać dzieci w każdym wieku. Znajdą Państwo u nas wiele figurek tych uroczych zwierzątek. Akcesoria z Littles Pet Shop także dostępne są u nas. Zabawki Littles Pet Shop rozwijają wyobraźnię i kreatywność. Można te figurki zabierać wszędzie i bawić się nimi, gdzie tylko się da. W internecie również znajdują się filmiki animowane z tymi słodkimi figurkami.

Od kiedy tylko ukazały się na antenie dzieci na całym świecie oszalały na punkcie bajki littlest pet shop. Nic w tym dziwnego...littlest pet shop bajka to niesamowicie kolorowa, pełna humoru opowieść o przygodach małej dziewczynki imieniem Blythe oraz jej zwierzęcych przyjaciół, których mowę rozumie. Od czasu premiery kreskówki na całym świecie powstało mnóstwo zabawek i akcesoriów inspirowanych uroczymi bohaterami bajki o pet shop. Niektóre dzieci na swoich urodzinach mają tort pet shop, a inne kolekcjonują wszystkie dostępne figurki lub książeczki oraz bajki o pet shop.

Jest 1 produkt.

Sortuj według:

Aktywne filtry

Kiedyś były zabawne Smurfy i melancholijne Muminki teraz charakterne zwierzaki i mądre kucyki. Jeśli jeszcze jakieś dziecko nie słyszało o Littles Pet Shop, to najpewniej jest jeszcze za małe na oglądanie telewizji. Cała reszta wie, o czym jest bajka Littlest Pet Shop. Te zwierzaki to mają charakterki Grupa zwierzaków wraz ze swoją właścicielką przeżywa rozmaite przygody. Przy tym zdecydowanie nie jest nudno, bo każdy jeden bohater to wybitna indywidualność. Znajdziemy tam więc całą gamę najróżniejszych charakterów, które jednak wszystkie pomimo wad są wyjątkowo sympatyczne. Pewnie dlatego zrobiły taką furorę wśród dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, a kolekcję figurek Littles Pet Shop ma pewnie każda dziewczynka w swoim pokoju. Nie mniej popularne stało się czasopismo poświęcone uroczym zwierzakom. Wersja książkowa, czyli ulubione postacie na łamach książek O przygodach i kłopotach mniejszych oraz większych tych specyficznych zwierzaków można również dowiedzieć się z książek. Bajka Littlest Pet Shop to opowieści napisane na podstawie najpopularniejszych odcinków tej niezwykłej bajki. Każdy oddzielny egzemplarz to kilka wyjątkowych odcinków oraz piękne i kolorowe ilustracje, które zabiorą w świat tych uroczych zwierzątek i ich przyjaciółki. Książki tego rodzaju to nie tylko rozrywka i zabawa, ale również wymiar edukacyjny. Historie uczą, jak radzić sobie z emocjami, traktować zwierzęta i się z nimi obchodzić. To bajki, w których jeszcze wciąż dobro zwycięża zło, a przyjaźń i miłość to największe wartości.
Brak produktów