Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 49,00 zł - 61,00 zł

Kolor

Kolor

Zosia z ulicy kociej

Książka Zosia z ulicy Kociej to idealna propozycja dla młodych czytelników. Duża dawka humoru oraz zwariowane przygody młodej bohaterki i jej najbliższych sprawiają, że trudno oderwać się od lektury zarówno dzieciom, jak i ich rodzicom. „Zosia z ulicy Kociej” to seria ilustrowanych tomów przedstawiających kolorowy świat, w którym nie ma miejsca na nudę. Podczas czytania historyjek mały człowiek będzie się nie tylko świetnie bawił, ale i uczył. Książka Zosia z ulicy Kociej jest pozycją, którą zdecydowanie warto podsunąć każdemu kilkulatkowi.

Książka o przygodach Zosi w krótkim czasie podbiła serca dzieci i młodzieży. Ta niezwykle ciekawa publikacja łączy w sobie cechy detektywistycznej powieści z dużą dawką humoru i wiedzy. Oprócz tego, w tych magicznych opowieściach można dostrzec przepiękne ilustracje będące idealnym odzwierciedleniem historii przedstawionych w kolejnych rozdziałach. Jesteśmy pewni, że Zosia stanie się jedną z ulubionych bajkowych bohaterek Waszych pociech, a jej przygody z zapartym tchem będą śledzić wszyscy domownicy.

Jest 15 produktów.

Aktywne filtry

"Zosia z ulicy kociej" to wieloczęściowa seria książek przygodowych dla najmłodszych, która zaskarbiła sobie pozytywne opinie wśród tysięcy młodych czytelników w całej Polsce. Piękne przygody i historie pobudzające wyobraźnie. Agnieszka Tyszka będąca autorką książek stworzyła cudowną postać - tytułową Zosie, która przechodzi przez różnorakie perypetie swoje i swojej zwariowanej rodzinki. Spośród najciekawszych wymienić można takie tytuły jak: "Zosia z ulicy kociej na zimę", "Zosia z ulicy kociej na wycieczce" czy też "Zosia z ulicy kociej na wiosnę". Każda z książek dostarczy Twojemu dziecku ogromu przyjemności i pozwoli zanurzyć się w magicznym świecie książki. Poza tym że książka Zosia z ulicy kociej dostarcza wiele radości, to również pozwala twojemu dziecku nauczyć się o wielu ciekawych rzeczach. Pani Agnieszka podczas pisania starała się używać słów, które świetnie trafiają zarówno do najmłodszych, jak i tych nieco starszych. Setki stron każdej z książki dostarczą mnóstwa godzin spędzonych przyjemnie na ich czytaniu. Cudowne opowieści okraszone pięknymi rysunkami. Poza fabułą zawartą w każdej z książek, będącą bezpośrednio połączoną pomiędzy każdym z tomów, Twoje dziecko będzie mogło zobaczyć również przepiękne rysunki stworzone w charakterystycznym bajkowym stylu. Te dwie rzeczy połączone razem sprawiają, że owa książka sprawdzi się doskonale zarówno jako pozycja dla początkujących czytelników jak i tych, którzy już kilka książek mają za sobą. Nie czekaj więc i spraw ten wyjątkowy prezent swojemu szkrabowi.
Brak produktów