Podkładki do jedzenia

Czy chciałbyś zabezpieczać miejsce, w którym dziecko je posiłek, ale nie za bardzo masz pomysł jak się za to zabrać? Podkładka silikonowa na stół to świetne rozwiązanie, które ułatwi Ci sprzątanie po posiłku. Kolorowe motywy Ciekawe wzory i żywe kolory, w jakich wykonana jest podkładka na stół dla dziecka, z całą pewnością zachęcą malucha do jedzenia. Dzięki nim każdy posiłek zamieni się w przygodę! I to taką, która sprawi frajdę dziecku i rodzicom. Wyczyszczenie podkładki to kilka minut, a zabawa jest bezcenna.

Jest 19 produktów.

Sortuj według:

Aktywne filtry

Podkładka silikonowa na stół to doskonałe rozwiązanie na zachowanie czystości w trakcie jedzenia. Zabezpieczają blat i podłogę przed zabrudzeniami oraz resztkami jedzenia. Dodatkowo ich wyczyszczenie jest łatwe i szybkie, dzięki czemu stanowią świetne akcesorium do posiłków dla najmłodszych.

Szeroki wybór podkładek dla najmłodszych

Podkładki na stół dla dzieci spełniają nie tylko funkcję praktyczną, ale są także świetną motywacją do jedzenia. Posiłek podany na kolorowej macie smakuje nieporównywalnie lepiej! Dziecko zdecydowanie chętniej pochłania podaną potrawę, jeśli towarzyszą mu ulubione zwierzęta, wyścigowe samochody lub ulubione postaci z bajek. Kolor podkładki dla dzieci oraz jej motyw warto dopasować do zainteresowań i upodobań pociechy. Ciekawą propozycją są silikonowe podkładki na stół w różnych, nietypowych kształtach. Maty z kocimi lub króliczymi uszami skutecznie przyciągają uwagę dziecka. Dostępne są także podkładki nawiązujące do bardziej egzotycznych zwierząt - słonie, żyrafy, koale. Zapewniają one ogrom radości, a także czynią z posiłku prawdziwą zabawę.

Nauka przez zabawę!

Podkładka na stół dla dziecka może również stanowić formę edukacji. Zakup kolorowej maty z naniesioną mapą świata pozwoli odkrywać tajemnice siedmiu kontynentów. Rysunki zwierząt w ich naturalnym środowisku umożliwią najmłodszym poznanie fauny i flory. Z kolei podkładka z motywem planet przybliży sekrety Układu Słonecznego. Dzięki nim dziecko nie tylko będzie miało wielką frajdę w trakcie jedzenia, ale także poszerzy swoją wiedzę.
Brak produktów