Karuzelki

Karuzelki nad łóżeczko to jedna z podstawowych zabawek w pokoju dziecięcym. Kolorowe drobiazgi przyciągają wzrok malucha, a wesołe melodyjki zachęcają do zabawy. Niektóre karuzele mają też kołysanki, które pomagają niemowlęciu spokojnie zasnąć. Świetny pomysł na prezent  – Karuzela do łóżeczka jest doskonałym pomysłem na prezent dla przyszłych rodziców. To zabawka, która stymuluje równocześnie kilka zmysłów malucha. Zabawki można zobaczyć, usłyszeć i dotknąć. Dzięki temu dobrze wpływa na rozwój niemowlaka.

Maluszek, który niedawno przyszedł na świat bardziej niż inni potrzebuje uwagi, jak i zabawek czy akcesoriów stymulujących jego zmysły. Wszelkiego rodzaju karuzelki do łóżeczka są niezwykle ważnym elementem wystroju każdego pokoju dziecięcego. Swoim wyglądem zachęcają malucha do  łapania różnych drobnych detali znajdujących się na pałąku, a urocze melodyjki pomagają w zasypianiu i chwilach relaksu. Taka wyjątkowa dekoracja dziecięcego łóżeczka z pewnością wspomoże rozwój maluszka i zaciekawi go na długi czas.

Jest 15 produktów.

Sortuj według:

Aktywne filtry

Karuzelki nad łóżeczko to popularny gadżet, który znajduje się w wielu dziecięcych pokojach. Często taka karuzelka to pierwsza zabawka dziecka. Z tego właśnie powodu producenci prześcigają się w proponowaniu nowych i ciekawych wzorów oraz oryginalnych funkcji. Nie tylko ruch Nowoczesna karuzela nad łóżeczko nie jest statyczną zabawką, która po prostu wisi nad główką dziecka. Obecnie dostępne są karuzele, które się samodzielnie obracają, grają melodyjki i świecą. Dzięki temu mogą one pomóc w uspokojeniu i uśpieniu malucha. Delikatna kołysanka i płynny, powtarzający się ruch karuzeli mogą wzbudzić w dziecku senność. Wystarczy jednak włączyć wesołą melodię, by zachęcić dziecko do aktywności i wspólnej zabawy. Z całą pewnością będzie ono wyciągało rączki w kierunku zabawek i próbowało je złapać. To jeden z pierwszych treningów malucha, więc warto mu go umożliwić. Różne mocowania Karuzela dla dziecka może mieć różny sposób montażu - w zależności od modelu i producenta. Niektóre zawiesza się np. na suficie i samodzielnie ustala się wysokość i położenie zabawki. Inne są sprzedawane w zestawie z pałąkiem, który przyczepia się do ramy łóżeczka. Pałąk jest łatwo odpiąć i odsunąć. To rozwiązanie jest dość praktyczne zwłaszcza dla rodziców, którzy nie lubią majsterkować. Pałąk można przenosić i montować także na innych meblach. Można też zabrać go ze sobą na wycieczkę i zamontować go np. na łóżeczku turystycznym. Dzięki temu to zabawka, z której można korzystać w wielu miejscach i na wiele sposobów.
Brak produktów