Filtruj według

Kolor

Kolor

Franklin

Franklin to przesympatyczny, zielony żółwik, który wraz ze swoimi przyjaciółmi sprawnie radzi sobie w poznawaniu świata. Jego przygody ułatwią dziecku radzenie sobie z różnymi nowymi sytuacjami. "Angielski z Franklinem" - to nowe słowa i zwroty w tym języku - zobacz, jak radzi sobie z tym ten zabawny żółw. "Franklin ucieka z domu", "Franklin urządza piknik", "Franklin mały szperacz", a nawet "Franklin ma czkawkę" - to zabawne przygody i sytuacje z paczką niesamowitych przyjaciół dla każdego dziecka.

Jest 1 produkt.

Sortuj według:

Aktywne filtry

Stwarzanie warunków do bezpiecznego i efektywnego rozwoju dziecka, to podstawowe zadanie każdego rodzica. Świetnym rozwiązaniem, dla tego zadania, są książki z udziałem żółwia Franklina.

Czego dzieci uczą się, czytając książki o Franklinie

Bohater, wraz z grupą przyjaciół, przeżywa masę przygód. Historie opisane w „Franklin ucieka z domu”, „Franklin urządza piknik”, „Franklin mały szperacz” czy „Franklin ma czkawkę” w przystępny sposób uczą najmłodszych odpowiednich wzorców zachowań. W zrozumiały dla dziecka sposób pokazuje problemy i trudne decyzje, które przytrafiają się każdemu z nas, pokazując dobre moralnie rozwiązania. W serii znajdują się też takie książki jak „Angielski z Franklinem”, gdzie żółwik uczy dzieci języka angielskiego. Książka zawiera w sobie wszystko, czego potrzebuje młody lingwista. „Franklin chodzi do szkoły” to zbiór gier i zabaw, który świetnie nada się dla każdego młodego fana zgadywanek i łamigłówek, okraszony kolejną fascynującą historią przyjacielskiego żółwia. Każda kolejna część serii, zawiera coraz ciekawsze historie. Czytanie o kolejnych przygodach Franklina wyzwala w dzieciach tak ważną ciekawość, a przy tym, co najważniejsze, daje masę frajdy. Samo czytanie również nie przyprawia o kłopoty, a to za sprawą dużych i wyraźnych liter, z których w książce składają się słowa. Sprawia to, że opowiadania z Franklinem w roli głównej, świetnie nadają się do nauki czytania.

Nauka poprzez zabawę

Zakup książki z serii z Franklinem to zdecydowanie trafny pomysł, jeśli chodzi o prezent dla dziecka. Nie dość, że znajdzie masę radości w czytaniu, to jeszcze samo nie będzie sobie zdawało sprawy, ile w tym czasie się nauczyło.
Brak produktów