Zabawa w ogrodzie

Zestaw małego ogrodnika to produkt, który z całą pewnością zachęci każdego maluszka do zabawy na świeżym powietrzu. Dzięki wielu elementom, które wykorzystuje się w pracy w ogrodzie, można nauczyć dziecko podstawowych czynności mających miejsce w późniejszym życiu. Jest to przemyślana zabawka do ogrodu, która pozwoli na aktywność poza domem. W ofercie znajduje się bardzo wiele produktów, w tym grabie, szpadle, konewki, wiaderka, rękawice czy łopatki. Cały zestaw sprawi, że maluszek pochłonie się pracą w ogrodzie na długie godziny.

Gdy za oknem pojawia się słońce, a liście na drzewach zaczynają zielenieć, mali odkrywcy coraz chętniej i częściej spędzają czas poza domem. Nic w tym dziwnego, wszak piękna pogoda jest naturalnym bodźcem do uwalniania energii na zewnątrz. Dzieci uwielbiają różne zajęcia na dworze,  zabawa w ogrodzie zawsze dostarczy wielu niesamowitych wrażeń. Dzięki takim akcesoriom jak wiaderko, łopatka czy konewka dziecko może pomagać dorosłym w dbaniu o warzywnik, a po skończonej pracy może wraz z innymi domownikami spędzić miłe chwile z latawcem lub lupą w dłoni.

Jest 23 produktów.

Sortuj według:

Aktywne filtry

Zabawa na świeżym powietrzu jest bardzo ważna pod względem dobrego samopoczucia dziecka, dbania o zdrowie i hartowania organizmu oraz zapewnienia niezbędnego ruchu. Spacery i wyjścia na zewnątrz zapewniają niezliczoną ilość wrażeń, bodźców i atrakcji. Na podwórku nie można się nudzić, tym bardziej jeśli ma się do dyspozycji ciekawe zabawki. Zabawa i odkrywanie świata. Zabawki do ogrodu są przeróżne. Najczęściej opierają się na chęci poznawania i odkrywania świata oraz mobilizacji do aktywności fizycznej. Dzieci chętnie sięgają po lornetki, lunety oraz lupy, dzięki którym mogą przyjrzeć się z bliska otaczającej rzeczywistości. Chętnie też bawią się piłkami, skakankami, latającymi dyskami, czy latawcami, za pomocą których mogą rozładować nadmiar buzującej w nich energii. Ruch na świeżym powietrzu to przecież sama frajda i zdrowie! Zabawa w ogrodnika Naśladowanie świata dorosłych to jedna z najczęstszych form zabawy dzieci. Chętnie więc bawią się w dom, gotowanie, czy majsterkowanie. Również mały ogrodnik to zabawa uwielbiana przez dzieci! Przekopywanie ziemi, podlewanie roślinek, dbanie o działkę - to wszystko jest w stanie zapewnić zestaw ogrodnika dla dzieci. Znajdują się w nim konewki, grabki, wiaderka, łopatki, czy nawet specjalne rękawice, dzięki którym dziecko może poczuć się jak prawdziwy profesjonalista tej dziedziny. Zestaw małego ogrodnika do zabawy to ciekawa, atrakcyjna, a nawet kształcąca forma spędzania czasu. Daje możliwość ruchu, poznawania świata oraz ubrudzenia rączek.
Brak produktów