Filtruj według

Cena

Cena

  • 600,00 zł - 601,00 zł

Kolor

Kolor

Stoliki interaktywne

Wśród dostępnych na rynku zabawek edukacyjnych dla maluchów znajdują się także innowacyjne stoliki interaktywne. Stolik interaktywny pozwala dziecku na szeroki wybór aktywności, różniących się w zależności od wyposażenia danego modelu. Może to być zabawa dołączonymi zabawkami, układanie cyferek i literek, gra edukacyjna, a także odsłuchiwanie nagrań, które zachęcają dziecko do poznawania świata. Dobrze wyposażony stolik edukacyjny stanowi inwestycję w dynamiczny, wielotorowy rozwój małego dziecka.

Każdy etap rozwoju malucha stwarza mnóstwo możliwości do tego, aby wspomagać swoje pociechy różnymi przydatnymi akcesoriami łączącymi w sobie funkcje nauki i zabawy. Do takich gadżetów należą z całą pewnością stoliki interaktywne, które wspierają umiejętności motoryczne, koordynację wzrokowo-ruchową, poprawiają zdolności komunikacyjne. Oprócz tych wszystkich zalet, stoliczki swoim wyglądem zachęcają dziecko do zabawy w przesuwanie czy dopasowanie. Będą także doskonałym pomysłem na prezent z okazji urodzin lub świąt.

Jest 1 produkt.

Aktywne filtry

Stolik interaktywny to taki, który umożliwia aktywne uczestniczenie w czymś i wzajemne oddziaływanie, a nie tylko bierny odbiór. Jeśli tę cechę połączy się ze stolikiem efektem będzie stolik interaktywny, zwany również edukacyjnym. Stolik edukacyjny ma na celu rozwój dziecka, będąc jednocześnie interesującą i wielofunkcyjną zabawką. Przed zakupem warto zastanowić się, które funkcje zabawki edukacyjnej będą dla dziecka najbardziej atrakcyjne i adekwatne do wieku czy zainteresowań malucha. Wybór jest ogromny. Od drewnianych ręcznie robionych do plastikowych, grających i świecących zabawek interaktywnych. Zabaw do wyboru też jest wiele. Od układania literek i cyferek, poprzez zabawę dołączonymi akcesoriami w formie pluszaków czy figurek, do zabaw dźwiękowych, gdzie dziecko odsłuchując nagrania uczy się poznawać świat. Daje to możliwość dynamicznego i wielokierunkowego rozwoju dziecka. Wybór stolika powinien być podyktowany potrzebami malucha. Przyjemne z pożytecznym Odpowiedni stolik interaktywny dla dziecka powinien łączyć naukę z zabawą, ucząc jednocześnie malucha nabywania nowych umiejętności w zrozumiały i atrakcyjny dla niego sposób. Decydując się na dany stolik interaktywny wybiera się potrzeby dziecka. Zabawka interaktywna może mieć wiele zastosowań. Tak na przykład zabawka interaktywna mająca na celu uczenie języka angielskiego będzie od najmłodszych lat zaznajamiać malucha z alfabetem, podstawowymi słowami czy wyrażeniami w obcym języku. Z kolei inne zabawki mogą nauczyć dziecko rozróżniać kolory, czy kształty, jeszcze inne rozwijają u dziecka koordynację ruchową i uczą ruchów motorycznych. Są również stoliki edukacyjne mające na celu głównie trenowanie pamięci i logicznego myślenia.
Brak produktów