Smoczki Elodie Details

Smoczki są bardzo ważne w rozwoju maluchów. Mogą zaspokajać potrzebę ssania, a dzięki temu też uspokajają i wyciszają malucha. Smoczki Elodie Details zachwycają jakością i wzornictwem. Obejrzyj je, a na pewno się w nich zakochasz. Bezpieczne i ładne Smoczek Elodie Details wyróżnia wysoka jakość oraz bezpieczeństwo ich używania. Mają ortodontyczny kształt, który nie niszczy zgryzu malucha. Mają też wzory, które przyciągają spojrzenia dorosłych i dzieci. Takie smoczki przypadną do gustu każdemu pokoleniu.

Każdy rodzic wie, że maluchy szybko przyzwyczajają się do swoich smoczków i gdy zaginą podnoszą alarm do czasu ich znalezienia, dlatego należy wybrać taki produkt, który spełni oczekiwania rodziców i niemowlaków. Idealną propozycją mogą okazać się smoczki od Elodie Details – zostały stworzone z myślą o komforcie maluszków. Charakteryzują się wysoką jakością i ortodontycznym kształtem, dzięki czemu pomagają zapobiegać problemom z uzębieniem, a dzięki ich różnorodności można dobrać smoczek do koloru ubranka lub nastroju.

Jest 20 produktów.

Sortuj według:

Aktywne filtry

Jeżeli chcesz zaspokoić potrzebę ssania u swojej pociechy idealnym wyborem będą smoczki elodie details. Ich budowa została opracowana przy wsparciu specjalistów, do których należeli między innymi lekarze pediatrii dziecięcej oraz neurologopedzi. Smoczki bezpieczne dla Twojego dziecka. Materiał wykorzystany do ich stworzenia został wielokrotnie przebadany, dzięki czemu jest w pełni bezpieczny przy kontakcie z jamą ustną twojej pociechy. Prosta budowa umożliwia zachowanie wysokiej higieny użytkowania dzięki łatwemu i szybkiemu myciu. Imitujący prawdziwą brodawkę piersiową smoczek elodie details sprawi, że Twoje dziecko bez problemu zazna poczucia spokoju i bezpieczeństwa, takiego, jakie miałoby znajdując się bezpośrednio przy twoim ciele. Smoczki eledie - informacje dla rodzica. Klasyczne silikonowe smoczki elodie to element niezbędny wyprawki Twojego dziecka. Możliwe w stosowaniu już od trzeciego miesiąca życia, służą pomocą w każdej chwili przy próbie uśpienia twojego malucha. Smoczki elodie produkowane są przez szwedzką firmę, która swoją jakością zyskała klientów na całym świecie. Opinie rodziców, jakie można znaleźć na ich temat zawierają się w słowach: "Świetny produkt wysokiej jakości w niskiej cenie". Poza faktycznymi zaletami użytkowym smoczków przyciągają one uwagę swoim nietypowym wyglądem. Wiele pięknych wzorów i kolorów, w jakich występują sprawia, że kupujący nie ma większego problemu z odpowiednim wyborem. Dostępne smoczki z zabawnymi wzorami, takim jak wąsy, małpka czy też piesek dostarczą mnóstwo radości zarówno Twojemu dziecku jak i Tobie.
Brak produktów