Grzechotki

Niektóre zabawki dla dzieci nigdy nie stracą na popularności - grzechotki są tego najlepszym przykładem! Zabawa kolorową grzechotką o ciekawym kształcie stymuluje jednocześnie zmysł słuchu oraz wyobraźnię malucha, pomagając mu się rozwijać. Oferowane przez nas grzechotki dla dzieci wykonane są z wytrzymałych, w pełni atestowanych materiałów, jak silikon, twardy plastik lub tkanina. Część z nich wyposażona jest także w wysokiej klasy gryzaki, a także elementy sensoryczne o różnych fakturach, dzięki którym dziecko poznaje świat.

Jest 6 produktów.

Sortuj według:

Aktywne filtry

Grzechotki są niezawodnym sposobem na zainteresowanie oraz zajęcie dziecka. Ich dźwięk skutecznie przyciąga uwagę, wywołując uśmiech na buzi malucha. Świetnie wpływają na rozwój koordynacji i słuchu. Mogą być używane już przez najmłodszych, dlatego grzechotka dla noworodka sprawdzi się jako jego pierwsza zabawka.

Jaką grzechotkę wybrać dla malucha?

Oferta zabawek jest obecnie ogromna, dzięki czemu można wybrać grzechotkę najbardziej spełniającą oczekiwania. Do najbardziej popularnych należy bez wątpienia grzechotka drewniana, która przypomina zabawki sprzed kilkudziesięciu lat. Przybiera ona postać zwierzątek z ruchomymi częściami lub zachowuje tradycyjną formę z uchwytem. Dzięki precyzyjnemu wykończeniu stanowi bezpieczną propozycję do zabawy dla maluchów. Grzechotki muzyczne łączą w sobie cechy tradycyjnej zabawki z nowoczesnymi elementami. Dzięki temu maluch może poznawać nowe dźwięki i piosenki, które pomogą mu rozwijać słuch oraz pamięć. Dodatkowo takie grzechotki są wielokolorowe, a także przybierają ciekawe kształty, co przyciąga wzrok dziecka. Grzechotki dla dzieci w formie maskotek to nie tylko gwarancja świetnej zabawy. Wykonane z przyjemnego, miękkiego materiału pozwalają zwiększyć komfort użytkowania. Maluch będzie zachwycony, mogąc przytulić do siebie ulubioną zabawkę.

Skuteczna pomoc przy ząbkowaniu

Grzechotki mogą być też bardzo pomocne w okresie ząbkowania. Dołączenie do nich specjalnego gryzaka pozwala na bezpieczne chwytanie, co przynosi ulgę swędzącym i bolącym dziąsłom. Dodatkowo dźwięk zabawki będzie odciągać uwagę malucha od nieprzyjemności oraz ułatwi przejście przez ten trudny okres.
Brak produktów