Kolorowanki i szkicowniki

Nic tak nie cieszy maluchów, jak możliwość wyrażania swoich emocji poprzez rysunki i kolorowanki. Szkicownik dla dzieci to idealna zabawka, która pochłonie dziecko na długie godziny, rozbudzi jego kreatywność oraz wyćwiczy umiejętność skupienia uwagi na wykonywanej czynności. W naszej ofercie znajduje się zarówno szkicownik dla dziewczynek jak i dla chłopców z różnymi motywami tematycznymi nawiązującymi do ulubionych bajek. Każdy stworzony przez pociechę obrazek można oprawić i powiesić na lodówce lub ścianie.

Jest 12 produktów.

Sortuj według:

Aktywne filtry

Malowanie obrazków to bez wątpienia jedno z ulubionych zajęć maluchów. Nie tylko pozwala fantastycznie spędzić czas, ale także ma pozytywny wpływ na ich rozwój. Obcowanie z kolorami i łączenie barw pomaga poszerzyć kreatywność dzieci. Znacznie poprawia się również ich zręczność. Warto więc podarować maluchom kolorowanki dostosowane do ich wieku.

Zabawa dla dziewczynek i chłopców

Zabawki dla dzieci kolorowanki to świetna propozycja nie tylko dla dziewczynek, ale i chłopców. Dzięki malowaniu mogą wyrazić swoje emocje oraz kreatywnie spędzić czas w domu. Obrazki powinny być dostosowane do upodobań dziecka, co znacznie zachęci je do sięgnięcia po kredki czy farbki. Na dziewczynki czekają m.in. kolorowanki z syrenami, ulubionymi księżniczkami i uroczymi kucykami. Z kolei chłopcy ucieszą się obrazków przedstawiających dinozaury, samochody wyścigowe, a także dzikie zwierzęta. Fantastyczną propozycją dla nieco starszych dzieci są kolorowanki w bardzo dużym formacie. Takie plakaty zawierają bardziej skomplikowane obrazki z licznymi szczegółami, dlatego wymagają większych umiejętności. Gigantyczna kolorowanka z pewnością spotka się z entuzjazmem dziecka i pochłonie je na długie godziny.

Szkicowniki dla dzieci

Świetną propozycją na dostarczenie radości jest także szkicownik dla dzieci. Poza obrazkami często zawiera puste strony, co pozwala zapełnić je w dowolny sposób. Dzięki temu dzieci mogą bez ograniczeń tworzyć i realizować własne pomysły. Szkicownik dla dziewczynek z konturami twarzy modelki daje możliwość kreowania makijaży, fryzur lub całych stylizacji. Natomiast te przeznaczone dla chłopców przyciągają nietypowymi kształtami i fantastycznymi grafikami.
Brak produktów