Puzzle i układanki

Puzzle dla dziecka to niezwykle zajmująca i kolorowa zabawka, która rozwija wyobraźnię, usprawnia motorykę małą, uczy cierpliwości, skupienia i świata. Kartonowe, drewniane czy piankowe - wszystkie wykonane są z materiałów przyjaznych i bezpiecznych dla dziecka. W zależności od przeznaczenia dla danej grupy wiekowej, puzzle dla 3 latków powinny być inne niż dla mniejszych dzieci, posiadają różną ilość elementów, stopień skomplikowania, tematykę. Puzzle mogą służyć do samodzielnej zabawy lub wspólnego spędzania czasu.

Jest 507 produktów.

Aktywne filtry

Rozbudowywanie kreatywności oraz zręczności dziecka jest niezwykle ważne. Szeroki wybór zabawek dostosowanych do wieku już od najmłodszych lat pozwala na poprawianie sprawności rąk i zwiększenie precyzji wykonywanych czynności. Niezawodnym rozwiązaniem, który pozytywnie wpływa na rozwój dziecka, jest układanie puzzli.

Puzzle a wiek dziecka

Puzzle dla dziecka powinny być dostosowane do jego wieku i umiejętności. W zależności od potrzeb znajdziemy m. in. puzzle dla 3 latków, 5 latków oraz 7 latków. Zestawy zawierające duże elementy w niewielkich ilościach są świetnym rozwiązaniem dla tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z rozwiązywaniem łamigłówek i czynnościami manualnymi. Z kolei puzzle składające się z licznych kawałków sprawdzą się u nieco większych dzieci. Na najstarszych czekają wyzwania w postaci ułożenia kilkuset elementów w docelowy obrazek.

Puzzle magnetyczne

Alternatywą dla puzzli tradycyjnych jest układanka magnetyczna. Elementy w postaci magnesów można przyczepiać na specjalnej tablicy. Dzięki temu zmniejsza się ryzyko zgubienia pojedynczych puzzli, co utrudniłoby dokończenie obrazka. Dodatkowo układanki magnetyczne dostępne są w wielu wariantach dla różnych grup wiekowych, dzięki czemu można odpowiednio dopasować produkt do potrzeb dziecka.

Niezwykłe układanki dla poszukiwaczy świetnej zabawy

Puzzle mudpuppy proponują niesamowitą frajdę dzięki wprowadzeniu nieszablonowych rozwiązań. W ich ofercie można znaleźć układanki świecące w ciemności, pojedyncze elementy w kształcie postaci, a także całe obrazki przypominające formą zwierzęta. Dzięki temu dzieci mogą ćwiczyć swoją zręczność i kreatywność przez zabawę!
Brak produktów