Urodziny i świętowanie

Każde dziecko lubi świętować swoje urodziny. To bardzo ważne kroki milowe w jego rozwoju. Uroczystości kojarzą się z prezentami, ozdobami i dobrą zabawą. Warto więc zadbać o odpowiednią oprawę każdej imprezy z Meri Meri. Każde urodziny są ważne 2 latka urodziny są tak samo ważne jak roczek. Powinno się więc świętować je równie hucznie. Zadbaj o dobór ciekawych ozdób. Dzięki temu impreza będzie bardzo klimatyczna i przypadnie do gustu maluchowi i wszystkim jego gościom. Im ich więcej, tym weselej.

Jest 143 produktów.

Sortuj według:

Aktywne filtry

Urodziny to jedno z najważniejszych świąt, jakie każdy z nas obchodzi. Cały dzień poświęcony na celebracje dnia narodzin, zakończony huczną zabawą. Kultywowanie tej tradycji zaczyna się już po pierwszym roku życia i są to chyba najważniejsze z urodzin, w końcu są pierwsze. Każdy rodzic chcący, żeby to był jeszcze bardziej wyjątkowy dzień, powinien zaopatrzyć się w niezbędne akcesoria urodzinowe.

Czego podczas urodzin nie może zabraknąć

Niezależnie czy to mają być urodziny 2 latka czy 20 latka, prawdziwa impreza urodzinowa nie może odbyć się bez odpowiedniej ilości balonów. Tę potrzebę spełniają produkty meri meri. W swojej ofercie posiadają nie tylko standardowe, oklepane balony. Balony w kształcie liter, z których można ułożyć imię jubilata czy o kształcie cyfr, które mogą jeszcze dobitniej wskazać wiek tej najważniejszej osoby. Firma oferuje dużo więcej niż balony. Produkują również serpentyny urodzinowe, najbardziej fantazyjne czapeczki, choćby takie w kształcie hełmu lub głowy dinozaura, ale i inne niezbędne podczas imprez przedmioty jak serwetki, talerzyki i przeróżne ozdoby.

Jak spędzić urodziny

Urodziny 3 latka nie mogłyby się odbyć bez zabaw. Poza tradycyjnymi zabawami na podwórku czy placu zabaw, warto poznać gry, swego rodzaju konkursy, które urozmaicą urodzinową imprezę i wprowadzą odrobinę rywalizacji. Nie jest to jednak najlepszy pomysł, gdy jubilat kończy 2 latka Urodziny wtedy powinny ograniczać się do prostszych, niewymagających zabaw. Nie oznacza to jednak, że takie urodziny będą nudne. Każdy malec z pewnością będzie się świetnie bawić, szczególnie w pięknym, kolorowym otoczeniu.
Brak produktów