Filtruj według

Marka

Marka

Kolor

Kolor

Szablony

Polecamy Państwa uwadze szablony do rysowania, wycinania, klejenia, słowem do rozmaitych prac manualnych. To dzięki książeczkom z szablonami dzieci rozwijać będą swoje zdolności grafomotoryczne, świetnie się przy tym bawiąc. W ofercie posiadamy między innymi konie szablony, wycinanki przestrzenne, zabawki z papieru i wiele innych. Wszystkie szablony posiadają piękną oprawę graficzną, przykuwając uwagę dziecka na długi czas. Są to produkty w pełni dostosowane do potrzeb dzieci oraz do etapu ich rozwoju.

Dzieci uwielbiają spędzać czas z różnego rodzaju przyborami do rysowania lub malowania. W tej kategorii znajduje się wiele ciekawych propozycji, które przydadzą się każdemu małemu artyście. Przykładowo, szablon kota do odrysowania sprawi mu wiele satysfakcji i pozwoli rozwinąć zdolności manualne, a urocze zwierzątko można pokolorować w dowolny sposób. Pozostałe szablony z innymi wzorami również można udekorować i zrobić z nich oryginalny obrazek, ciekawe drobiazgi do pokoju lub własnoręczną bożonarodzeniową ozdobę choinkową.

Jest 2 produktów.

Sortuj według:

Aktywne filtry

W przeglądanej kategorii mogą Państwo odnaleźć artykuły, które z pewnością przypadną nie tylko do gustu Waszego dziecka, ale też sprawią ogromną przyjemność całej rodzinie podczas wspólnie spędzanego czasu. Szablonowo, ale kreatywnie Oferujemy Państwu szeroki wybór popularnych artykułów dla dzieci, jakimi są książeczki, zawierające różnego rodzaju szablony do rysowania dla dzieci oraz zabawki papierowe do samodzielnego złożenia. Dzięki nim Państwa dziecko z zapałem i radością będzie trenować i rozwijać swoje umiejętności z zakresu motoryki. Wśród proponowanych na stronie dladzidzi.pl artykułów odnajdą Państwo między innymi takie materiały jak szablony do odrysowania, wycinanki przestrzenne, a także modele z papieru przeznaczone do samodzielnego wykonania. Wszystkie te pozycje opatrzone zostały przyciągającą uwagę, barwną szatą graficzną, która z pewnością zainteresuje i rozbudzi wyobraźnię każdego malucha. Odpowiednie w każdej chwili Dostępne w ofercie artykuły dedykowane są dzieciom w różnym wieku. Wśród proponowanych pozycji każdy rodzic z pewnością znajdzie coś, co przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającemu malcowi. Książeczki z szablonami do rysowania dla dzieci dostępne są w różnej tematyce. Zgodnie z upodobaniami dziecka czy nadchodzącą okazją mogą Państwo sprezentować maluchowi książeczki ze zwierzątkami, na przykład te zawierające konie szablony do odrysowania czy szablon kota do odrysowania. Dostępne są zeszyty z szablonami bajkowych pojazdów, pięknych księżniczek, a także wieloma innymi popularnymi i lubianymi postaciami z dziecięcych bajek. Do nabycia są także zbiory szablonów o tematyce świątecznej.
Brak produktów