Planszowe

Gry planszowe to doskonała rozrywka dla całej rodziny. Wiedząc o tym, w naszym sklepie prowadzimy sprzedaż popularnych i wciągających gier, które zostały atrakcyjnie wydane. Ciekawa rozgrywka oraz atrakcyjna szata graficzna powodują, że grają w nie chętnie nawet maluchy. Posiadamy gry dla dzieci w różnym wieku, dostosowane do ich etapu rozwoju, dzięki czemu każdy znajdzie pasjonującą zabawę na wiele godzin. Wśród naszych propozycji polecamy gry planszowe dla 4 latka, gry planszowe dla 6 latków oraz wiele innych propozycji dla dzieci w różnym wieku. Są to gry o różnorodnej tematyce oraz zróżnicowanym stopniu trudności, dzięki czemu cała rodzina miło spędzi ze sobą czas.

Jest 4 produktów.

Sortuj według:

Aktywne filtry

Gry planszowe to świetny sposób na spędzanie wolnego czasu. Nie dość, że jest to super zabawa, to rozwija umysł, uczy myślenia, planowania. Nic więc dziwnego, że takie gry są tworzone dla osób w każdym wieku, w tym dla dzieci. Z racji różnego stadium rozwoju gry planszowe dla 6 latków wyglądają nieco inaczej niż gry planszowe dla 10 latków.

Wiek a gra

Z myślą o najmłodszych powstały gry planszowe dla 4 latka. Z racji wieku dzieci, dla których te planszówki powstały, nie są one zbyt rozbudowane, a zasady są tak skonstruowane, żeby ich przyswojenie nie zabierało całego wieczora, tylko były jak najprostsze i zrozumiałe dla malców. Wraz z wiekiem poziom złożoności, a co za tym idzie i trudności się zwiększa. Zasady, choć nadal nie umywają się do tych, jakie ograniczają gry dla dorosłych, stają się jednak coraz bardziej zawiłe. Nadal jednak obmyślane są w taki sposób, aby nie zniechęciły dzieci do gry. Należy pamiętać, że ograniczenia wiekowe są tylko orientacyjnie. Nie oznaczają one, że 9 latka nie może grać w gry planszowe dla 13 latki, ani, że 13 latka nie będzie się świetnie bawiła, grając w gry planszowe dla 9 latki. Co więcej, nic nie stoi na przeszkodzie, żeby dorośli czerpali masę zabawy grając w planszówki skierowane dla swoich pociech. To, że przeznaczone są dla dzieci, nie oznacza, że są nudne. Wręcz przeciwnie. Zapaleni, dorośli już gracze nieraz sięgają po tytuły, skierowane dla dzieci w wieku zaledwie kilku lat. Wynika to z wysokiej jakości tych produkcji. Takie gry nie tylko wiele nauczą malucha, ale też zapewnią ogrom zabawy dla całej rodziny.
Brak produktów