Świnka Peppa

Świnka Peppa to animacja, która zdobyła rzesze fanów wśród młodej widowni. W sprzedaży obecna jest seria książeczek dla dzieci, w których znajduje się świnka Peppa do rysowania. Rodzice najmłodszych pociech mogą zakupić książki z różnymi przygodami tej postaci, jak świnka Peppa zima czy świnka Peppa urodziny Peppy. Świnka Peppa obrazek stanowi również idealne zajęcie dla dzieci podczas długiej podróży czy oczekiwania w kolejce do lekarza, jednocześnie stanowiąc dla niego lekcję pisania oraz rysowania.

Nikomu specjalnie nie trzeba przedstawiać tej bajki. Ta urocza świnka wraz z całą swoją rodzinką zdobyła serca wielu dzieci na całym świecie. W asortymencie naszego sklepu udostępniamy wyjątkowe przygody tego sympatycznego zwierzątka. Świnka Peppa zima czy jesień oraz pozostałe pory roku tworzą kolekcje uroczych książeczek dla najmłodszych, a perypetie głównej bohaterki z zapartym tchem śledzą najmłodsi na całym świecie. W tego rodzaju publikacjach oprócz poznania różnych historii, dzieci mogą również rozwiązywać zadania, które mają spore wartości edukacyjne. Jesteśmy przekonani, że każdy maluch z radością dołączy do świata tej sympatycznej świnki.

Jest 1 produkt.

Sortuj według:

Aktywne filtry

Świna Peppa to od ponad dekady jedna z ulubionych bajkowych postaci nie tylko dzieci, ale również rodziców. Dziś przygody aktywnej i rezolutnej świnki dostępne są także w formie książek z twardą okładką, które z łatwością przeniosą pociechę w świat świnki Peppy. Idealna książka dla dziecka Świnka Peppa zima, na plaży, czy też zabawa w sklep to tylko niewielka część bogatej kolekcji książek prezentujących przygody ulubionej świnki. Każda z książeczek opowiada o innym wydarzeniu z życia głównej bohaterki, które znajdzie odzwierciedlenie w dziecięcej rzeczywistości. Dzięki książkom pociecha zyskuje szansę na zapoznanie się z różnymi wyzwaniami związanymi życiem codziennym. Dodatkowe akcesoria Treść książeczki to nie wszystko, co może zaoferować Świnka Peppa obrazek, kartonowa latarka, puzzle, to tylko niektóre elementy, które mogą być dołączone do książeczki. Dzięki temu staje się ona dla pociechy jeszcze atrakcyjna. Ciekawym przykładem tego, jak wiele książeczka może zaoferować dziecku, jest wydanie Wesoła Kąpiel. Świnka Peppa Na Plaży. Czym wyróżnia się ta książeczka? To wydanie może posłużyć nawet w czasie kąpieli. Dzięki odporności na wodę nie trzeba się bać o jej zniszczenie. Co więcej, po zanurzeniu książeczki w wodzie pojawią się naj niej różne ukryte obrazki, które z pewnością zachwycą dziecko. Na ukryte obrazki można także liczyć m.in. w wydaniu Magiczne Obrazki. Świnka Peppa. Wielkie Zakupy. W tym wypadku obrazki można dojrzeć dzięki kartonowej latarce. Kolejną bardzo dobrą pozycją dla pociechy może być Świnka Peppa Urodziny Peppy. Jest to obszerna, zajmująca prawie 200 stron książka przybliżająca najmłodszym czytelnikom otaczający ich świat w przyjemny sposób. Warto też postawić na wydania, w których znajdzie się Świnka Peppa do rysowania! Koniec końców Peppa obrazek to doskonały sposób na spędzenie wolnego czasu.
Brak produktów