Filtruj według

Kolor

Kolor

Tomek i przyjaciele

Produkty z serii Tomek i przyjaciele to oferta skierowana do wszystkich rodziców małych fanów przygód rezolutnej lokomotywy. Ciuchcia Tomek to zabawka, która spodoba się nie tylko fanom serii, ale każdemu dziecku marzącemu o zabawkowej kolejce. W naszej ofercie znajdują się ponadto książki z serii o Tomku. Są to piękne, kolorowe książki zarówno do czytania, jak i te przeznaczone do kolorowania, czy naklejania. Słowem, dla każdego dziecka znajdą Państwo interesujące je produkty, które sprawią, że spędzi czas na miłej zabawie.

Tomek i przyjaciele ciuchcie oraz inne postaci występujące w tej serii kolorowych książeczek tworzą wspólnie niezwykle ciekawe historie dla najmłodszych. W każdej z tych opowieści ciuchcie tomek i przyjaciele przeżywają nowe, niesamowite przygody ucząc się jednocześnie wielu nowych umiejętności. Doceniają jak bardzo ważna jest przyjaźń – uśmiechnięte pociągi zawsze są chętne do pomocy. Seria książek o tych rezolutnych bohaterach cieszy się ogromną popularnością na całym świecie, są również świetnym pomysłem na prezent dla malucha.

Jest 2 produktów.

Sortuj według:

Aktywne filtry

Ciuchcia Tomek to jeden z najbardziej znanych bohaterów bajek dla dzieci. To sympatyczny niebieski pociąg, któremu zdarza się czasem popełniać błędy i gafy, ale zawsze chce być użyteczny. Jego przygody wciągają dzieci, pobudzają ich wyobraźnię oraz uczą o tym, jak ważna jest przyjaźń i że należy ją pielęgnować. Tomek i przyjaciele bajki Pociąg Tomek możemy poznać lepiej dzięki bajkom przedstawiającym jego przygody. Z tego powodu ogromną popularnością cieszą się płyty z odcinkami serialu oraz filmami, a także książeczki o przygodach pociągów. To właśnie one są szczególnie ważnym gadżetem związanym z tym serialem. Pozwalają dziecku odkryć przygody, które nigdy wcześniej nie były pokazywane w telewizji i mogą być nowością. To świetna lektura przed snem. Zabawki i gadżety Bajki Tomek i przyjaciele to też liczne gadżety i zabawki. Z racji tego, że pociąg Tomek ma rzesze fanów, to jest on jedną z najczęściej pojawiających się postaci na artykułach dziecięcych. Można kupić ubrania z jego podobizną, kubki do mycia zębów, piórniki, pościel, ręczniki, buciki... i wiele innych. Szczególnym zainteresowaniem dzieci cieszą się jednak ciuchcie. Są to metalowe lub plastikowe modele przypominające bohaterów animacji. Można budować tory, po których się poruszają i odgrywać własne scenki lub odtwarzać przygody z serialu. Taka zabawa uczy wyobraźni i wspiera jej rozwój. Tomek i przyjaciele oraz zabawki przedstawiające ich przygody, mogą być propozycją na spędzenie wspólnego czasu dla całej rodziny.
Brak produktów