Lanczówki

Pojemnik na lunch biedronka, jednorożec czy z motywem innego zwierzątka to świetny pomysł, by zachęcić dziecko do jedzenia. Skip Hop lanczówka to pojemnik z termoizolacyjną komorą, utrzymująca temperaturę posiłku. Skip Hop pudełko zmieści kanapki, kartonik soczku i owoc. Ma też kieszeń z siateczki, np. na monety. To świetny wybór do przedszkola bądź na wycieczkę. Skip Hop lunch lanczówka Skip Hop to też dobry wybór na prezent. Pudełko jest kolorowe i fantazyjne, więc spodoba się dziecku. Przy tym jest też bardzo funkcjonalne i praktyczne.

Jest 1 produkt.

Sortuj według:

Aktywne filtry

Jak zachęcić dziecko do zjedzenia drugiego śniadania w szkole? Zapakować je tak, aby podczas wyjmowania posiłku na buzi pojawił się szeroki uśmiech. Skip hop to marka, która produkuje przepiękne designerskie lanczówki dla najmłodszych, w których bez problemu uda się zmieścić pożywne śniadanko do szkoły lub przedszkola. I chociaż najważniejsze jest to, co znajdzie się w środku, chyba nikogo nie trzeba przekonywać do tego, że opakowanie też ma znaczenie. 

Skip hop lunch lanczówka skip hop

Pojemnik na lunch biedronka to pozycja  zarówno dla dziewczynek, jak i dla chłopców. Nasze pudełka na drugie śniadanie zachwycają wzornictwem, przyciągają uwagę i zawsze wywołują uśmiech na twarzach najmłodszych. Skip hop pudełko na drugie śniadanie zorganizowane jest tak, że z łatwością się uda się włożyć do środka nie tylko kanapkę, ale też porcje owoców i warzyw, a nawet sok czy bidon z herbatą. Ciekawym i bardzo wygodnym rozwiązaniem jest to, że skip hop lanczówka posiada też kieszonkę na monety. Dzięki temu dziecko w jednym miejscu ma wszystkie przekąski do szkoły, które są wygodnie ułożone, nie gniotą się, nie zmieniają swojego wyglądu. To istotne wtedy, gdy dla naszej pociechy pakujemy posiłki, które mają stosunkowo miękką strukturę. Od teraz jedzenie drugiego śniadania w szkole będzie prawdziwą przyjemnością. Skip hop lanczówka sprawdzi się też na wyjazdy i wycieczki. W naszym sklepie każdy znajdzie model dla siebie. Pudełka ozdobione wizerunkami zwierzątek to prawdziwa kwintesencja dobrego designu dla dzieci.

Brak produktów