Wanienki

Spośród wielu akcesoriów do kąpieli niemowląt i małych dzieci nie sposób pominąć wanienki. Wanienki dla dzieci Prezentujemy praktyczne dmuchane wanienki podróżne. Produkty są bardzo estetycznie wykonane, niektóre modele mają ergonomiczny kształt. Zaopatrzone są w korek odpływowy i zabezpieczenia przeciwpoślizgowe. Występują w kilku bardzo ładnych kolorach. Ciekawą propozycją jest wanienka składana – wykonana z elastycznego materiału, posiada blokadę przed przypadkowym złożeniem się. W ofercie posiadamy również tradycyjne wanienki oraz wygodne stojaki ułatwiające codzienną kąpiel dziecka.

Kompletując wyprawkę dla swojego maluszka nie należy zapominać o akcesoriach łazienkowych. W tej kategorii prezentujemy Państwu praktyczne i uniwersalne wanienki dmuchane, wersje składne lub takie ze stojakiem. Wszystkie produkty są wykonane z solidnych tworzyw, zapewniając maksimum bezpieczeństwa podczas codziennej kąpieli maluszka. Warto zatem wybrać taki produkt, który będzie idealnie pasować do warunków mieszkaniowych i będzie odpowiedni dla rodzica i dziecka.

Jest 10 produktów.

Sortuj według:

Aktywne filtry

Każdy przyszły rodzic, oczekując na przyjście swojej pociechy, kompletuje wyprawkę dla dziecka. Chce zaopatrzyć się we wszystkie niezbędne rzeczy do tego, aby zapewnić dziecku komfort i jak najlepszy start. Jednym z podstawowych akcesoriów, bez których nie może obyć się ten pakiet startowy są wanienki dla niemowląt. Aby zadbać o higienę niemowlęcia musimy dobrać wanienkę, która najlepiej odpowiada naszym potrzebom i warunkom mieszkaniowym. Po prostu taką, która zapewni jak największy komfort podczas użytkowania. Wanienki bywają różne Wanienki dla dzieci to ciągle rozwijający się dział na rynku akcesoriów dziecięcych. Producenci ścigają się w pomysłach i sposobach na uproszczenie, usprawnienie oraz zapewnienie coraz bardziej bezpiecznego procesu kąpieli dzieci. W naszej ofercie prezentujemy szereg przeróżnych rodzajów i wzorów wanienek wiodących marek. Klika z najciekawszych modeli to m.in.: wanienka beaba, składana wanienka, wanienki ze stojakiem, dmuchane wanienki. W zależności od modelu możemy spotkać takie udogodnienia jak: korki odpływowe, specjalne zabezpieczenia antypoślizgowe lub wanienki turystyczne. Wanienki nie muszą być nudne! Wszystkie artykuły dostępne w pełnej palecie kolorów oferowanych przez producentów. Szeroki wybór asortymentu pozwoli na dokonanie przez Państwa najlepszego wyboru jeśli chodzi o potrzeby Waszego dziecka. Pakiet dodatkowego asortymentu w postaci termometrów, mat, leżaczków czy stojaków pod wanienkę sprawi, że kąpiel malucha będzie czystą przyjemnością zarówno dla niemowlęcia jak i rodzica, a nie codzienną koniecznością.
Brak produktów