Szumisie Whisbear

Whisbear szumiący miś to przytulanka, którą kochają wszystkie noworodki i niemowlaki. Nie może zabraknąć jej w malutkich rączkach Państwa pociechy. Ten uspokajający szumiący miś przyniesie mnóstwo błogiej przyjemności każdemu maluchowi, który będzie miał to szczęście, by zasypiać wsłuchany w jego przyjemny dźwięk. Miś szumiś whisbear to idealny uspokajacz dla dziecka. Cudownie sprawdzają się w czasie odpoczynku dziecka, bowiem szum emitowany z misia, króliczka, czy innego stworzenia tego typu imituje dźwięki z brzucha mamy.

Szumisie cry sensor to funkcjonalne zabawki, które sprawdzają się w domu i w czasie podróży – można je łatwo zamontować przy foteliku samochodowym lub wózku, pomagają zasnąć maluszkowi w każdych warunkach. Ten wyjątkowy whisbear szumis z pewnością stanie się pierwszym przyjacielem Twojego maluszka. Szumisie whisbear zostały stworzone z myślą o wszystkich maluszkach potrzebujących uspokojenia i ukojenia. Produkty prezentowane poniżej są zgodne z wszelkimi normami bezpieczeństwa.

Jest 1 produkt.

Sortuj według:

Aktywne filtry

Już podczas życia płodowego dziecko zapamiętuje przyjemne szumy w brzuchu mamy, które pozwalają mu się wyciszyć i ukoić zmysły. Po narodzinach bardzo często maluszkom brakuje pewnych bodźców, dzięki którym mogą spokojnie zasypiać. Zabawki w danej kategorii odznaczają się emisją niemalże identycznych szumów jak te, które dziecko pamięta z brzucha mamy. Naukowo udowodniona skuteczność, która pomaga dziecku w habituacji, czyli wyciszeniu się i spokojnym zasypianiu. Szumiące pluszaki idealne do snu. W danej kategorii znajdują się zabawki emitujące znajome dla dziecka szumy. Szumiący miś Whisbear uszyty z miękkiego, najwyższej jakości pluszu, idealny dla niemowląt i noworodków wyposażony jest w urządzenie emitujące tak zwany różowy szum. To właśnie on maksymalnie upodobniony jest to tego z brzucha mamy, co sprawia, że maluszek czuje się bezpiecznie i łatwiej jest mu się wyciszyć. Technologia Whisbear Cry Sensor, jak z nazwy wynika, oparta jest na wykrywaniu płaczu i nagłych dźwięków. Polega ona na tym, że Whisbear szumiący miś automatycznie zaczyna emitować łagodny różowy szum, kiedy tylko zaobserwuje płacz dziecka lub nagłe dźwięki, a po 40 minutach przechodzi w stan spoczynku. Jest to idealne rozwiązanie w trakcie nocnych przebudzeń malucha. Miś szumiś Whisbear staje się coraz bardziej popularny na rynku wśród świeżo upieczonych rodziców, ponieważ w większości przypadków stanowi idealny sposób na poradzenie sobie z usypianiem czy wyciszaniem maluszka od pierwszych dni życia, aż do czasu kiedy dziecko nabędzie umiejętność samodzielnego zasypiania.
Brak produktów