Filtruj według

Marka

Marka

Kolor

Kolor

Pojemniki do mrożenia

Mrożenie to jeden z najwygodniejszych sposobów na długie przechowywanie żywności. W przypadku małych dzieci warto dodatkowo zadbać o bezpieczeństwo, wyposażając się w specjalne pojemniki do mrożenia żywności dla niemowląt. Wykonane z neutralnego dla pożywienia, atestowanego materiału nie wpłyną ani na smak, ani na właściwości zdrowotne potraw. W naszym sklepie oferujemy wysokiej jakości, szczelne i bezpieczne pojemniki do mrożenia jedzenia dla dzieci - w tym specjalne pojemniki do mrożenia zupek.

Zalet pojemników do mrożenia nie trzeba nikomu przedstawiać. Są wykonane z bardzo dobrych i odpornych materiałów, niektóre modele posiadają również funkcje podgrzewania, można je zabrać ze sobą wszędzie. Są wodoszczelne, hermetyczne i bardzo szczelne. Te wykonane z silikonu w kształcie uroczych zwierzątek mogą posłużyć również jako oryginalne foremki do przygotowywania pierników. Jesteśmy przekonani, że znajdą Państwo w tej kategorii pojemniki do mrożenia dostosowane do indywidualnych potrzeb. 

Jest 4 produktów.

Sortuj według:

Aktywne filtry

Każdemu rodzicowi zależy na tym, by jego dziecko odżywiało się zdrowo. Z tego powodu coraz więcej osób, zamiast sięgać po gotowe słoiczki, decyduje się na samodzielnie gotowanie dla malucha. W takim wypadku niezbędne będą pojemniki do mrożenia żywności dla niemowląt. Na małe porcje Pojemniki do mrożenia zupek charakteryzują się tym, że mają niewielkie wymiary. Zazwyczaj przygotowuje się posiłek w normalnej porcji, która wystarczy na kilka talerzy dla osoby dorosłej. Dla malucha to bardzo dużo jedzenia, które należy podzielić na niewielkie porcje. Pojemniki do zamrażania zupek dla dzieci zazwyczaj mieszczą około 150 gramów pojemności. Jest to taka ilość, jaką kilkumiesięczne niemowlę może przyjąć na jeden posiłek. Przygotowanie większej porcji i zamrożenie nadmiaru jest dużo lepszą i bardziej opłacalną opcją, niż codzienne przygotowywanie świeżych, malutkich porcji jedzenia. Pojemniki do mrożenia jedzenia dla dzieci Warto też wiedzieć, że w niewielkich pojemnikach można też mrozić resztki po posiłkach. To dobry sposób, by je zagospodarować i nie wyrzucać jedzenia. Jeśli zostanie coś z obiadu, to można wrzucić to w pojemniki do mrożenia żywności i zużyć w innym terminie. Dzięki temu, gdy nie będzie czasu na przygotowanie nowego posiłku, będzie można po prostu go rozmrozić. To świetne rozwiązanie zwłaszcza dla zabieganych osób, które nie chcą rezygnować z jakości posiłków. Mrożenie żywności w pojemnikach pomoże w zdrowym żywieniu całej rodziny, a nie tylko najmłodszych jej członków.
Brak produktów