• Nowy

Zalecany wiek: 2-5 lat

Maksymalne obciążenie: 25 kg

Wysokość: 46 cm

Wysokość (od siedzenia do podłogi): 26 cm

Długość: 84 cm

Szerokość: 30 cm

Średnica koła: 20,5 cm

Waga: 3,5 kg

Widelec: plastikowy

Rama: plastikowa

Koła: plastikowe

Siodełko: plastikowe (bez regulacji

Ten fajny mały rowerek do jazdy otrzymał niedawno nagrodę SABS Design Excellence Award '09. Rowerek jest przykładem doskonałego, innowacyjnego produktu z Południowej Afryki!

SABS Design Excellence Award ocenia nie tylko aspekt wizualny, ale uwzględnia również ergonomiczny styl, inżynierię oraz wybór materiałów. Uznanie za:

- Większe koła w celu bezpieczniejszej jazdy na nierównych powierzchniach

- Dwa koła z tyłu, pomocne w utrzymaniu równowagi , zapewniające dziecku możliwość oparcia się na boku podczas jazdy. Pozwala to na bezpieczniejszą jazdę na ostrych zakrętach.

- Wysoki prześwit i kształt dolnej części pozwala na bezpieczniejszą jazdę przez duże przeszkody

- Większy kąt nachylenia przedniego widelca pozwala na umieszczenie koła, które może być bardziej oddalone od środka ciężkości dziecka, co pozwala na bezpieczniejszą jazdę.

- Widelec wewnętrzny blokujący mechanizm zmniejsza ucisk na koło, również pozwala na bezpieczniejsze zawracanie rowerkiem

YBIKE otrzymał również RPA Toy of the Year Award w 2007 r.

Dostępny w czterech kolorach: pomarańczowy, zielony, niebieski, różowy

YBIKE sprzedany został w ilości 25000 sztuk w Republice Południowej Afryki w pierwszym roku, przez 110 sklepów. Taki wynik uzyskała firma, która nie miała klientów, żadnej sieci dystrybucji i żadnych kontaktów w branży na początku roku. Populacja ludności kupującej w Republice Południowej Afryki dla tego produktu wynosi 2 mln osób.

Uwaga: Rowerek wymaga montażu. 

149845